Riven oynanır mı?

319565

Hectopat
Benim eskiden kalma bu çara sevgim var ve oynamak istiyorum. Fakat öğretici videolarda ve yabancı Reddit konularında güçsüz olarak anılıyordu. Bu senenin başlarında bir tane buff almış. Sizce oynanır mı?

Benim eskiden kalma bu çara sevgim var ve oynamak istiyorum. Fakat öğretici videolarda ve yabancı Reddit konularında güçsüz olarak anılıyordu. Bu senenin başlarında bir tane buff almış. Sizce oynanır mı?

Elmas eloya kadar rahat rahat iyi oynadığın Hero'lar ile maçları 1V9 taşırsın ama iyi oynaman lazım hem mekaniksel hem bilgisel.

Elmas elodan sonra biraz CT pick filan bakmanı öneririm.
Kendine koridor seç ve o koridordaki şampiyonlarını geliştir.

Ben mid oyuncusuyum Yasuo, yone, Katarina, ırelia, cassiopia filan oynuyorum genelde bu şekilde CT pick atabiliyorum rakibe sende biraz şampiyon havuzunu genişlet her rakibe Riven alınmaz.

Elmas eloya kadar rahat rahat iyi oynadığın Hero'lar ile maçları 1V9 taşırsın ama iyi oynaman lazım hem mekaniksel hem bilgisel.

Elmas elodan sonra biraz CT pick filan bakmanı öneririm.
Kendine koridor seç ve o koridordaki şampiyonlarını geliştir.

Ben mid oyuncusuyum Yasuo, yone, Katarina, ırelia, cassiopia filan oynuyorum genelde bu şekilde CT pick atabiliyorum rakibe sende biraz şampiyon havuzunu genişlet her rakibe Riven alınmaz.
Normal de Kha mainim genelde de iyi oynuyom fakat ara sırada top lane oynamakta sarıyor. Top lane de de Try ve Sett oynayabiliyorum ama aklım hala Rivende.

Normal de kha mainim genelde de iyi oynuyorum fakat ara sırada top lane oynamakta sarıyor. Top lane de de try ve Sett oynayabiliyorum ama aklım hala Riven'de.

Hocam karakteri oynayabilirseniz Lulu bile alsanız 1V9 atarsınız ki örneklerini gördük karakterin güçlü olup olmaması önemli değil karakteri kullanman önemli.

10 ay önce de titanlara 8M Riven öğretici video atmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

10 ay önce hocam o 10 yama geçmiştir üstünden.

Geri
Yukarı