Rize'de kedi sahiplenilebilecek bir yer var mı?

Ben Rize'de oturuyorum da kedi sahiplenmek istiyorum kedi sipariş verebileceğim veya yakın yerlerden sipariş verebileceğim var mı?
Sipariş vermek biraz absürt olmuş. Barınağa gidip kendiniz sahiplenebilirsiniz. Maalesef Hepsiburada üzerinde kedi satılmıyor. :(

Siz ciddi misiniz acaba? Burada bir candan bahsediyoruz sipariş verme satın alma bahsedilemez bile. Hiçbir cana para biçilemez. Eğe sahiplenmek isterseniz barınaklara ve ya sokağa bakabilirsiniz. Ben kızımı sokaktan sahiplendim satın almadım.

Kedi satın falan almayın hocam. Sokaklar başıboş, çaresiz ve yardıma muhtaç bir sürü kediyle dolu. Alın birisini sahiplenin, ona kol kanat gerin, yuvası olun. Ben mesela 3 yıl önce sokakta yardıma muhtaç bir Ankara kedisi yavrusunu sahiplendim. Şu an kocaman oldu. Eğer bıraksaydım ölecekti belki de.

Dediğim gibi barınak ve sokaklardan yardıma muhtaç bir kediyi sahiplenin.

Kedi satın falan almayın hocam. Sokaklar başıboş, çaresiz ve yardıma muhtaç bir sürü kediyle dolu. Alın birisini sahiplenin, ona kol kanat gerin, yuvası olun. Ben mesela 3 yıl önce sokakta yardıma muhtaç bir Ankara kedisi yavrusunu sahiplendim. Şu an kocaman oldu. Eğer bıraksaydım ölecekti belki de.

Dediğim gibi barınak ve sokaklardan yardıma muhtaç bir kediyi sahiplenin.

Siz ciddi misiniz acaba? Burada bir candan bahsediyoruz sipariş verme satın alma bahsedilemez bile. Hiçbir cana para biçilemez. Eğe sahiplenmek isterseniz barınaklara veya sokağa bakabilirsiniz. Ben kızımı sokaktan sahiplendim satın almadım.

Bilgili değildim cahilligime verim.

Kusura bakmayın ama bunu cahilliğinize veremem. Bir yolunu bulup benim 10 yaşındaki halime sorsanız yine böyle tepkili olurdum(burada sizi küçümsemek istemedim, yanlış anlamayın).Hiçbir canlıya bir fiyat biçilemez.

Bilmiyordum dedim petshop falan duydum yani parayla satılıyor falan sandım ne uzattiniz ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı