Rk 61 red switch alınır mı?

Yay sesi çok rahatsız ediyor bazen.

Hayırlı olsun hocam inşallah hata bela yaşamadan kullanırsınız.

Hocam ek olarak iki sorum olacak Amazon üzerinden siparişi verdim ürün kapıma geldiğinde herhangi bir ek vergi çıkar mı? Diğer bir sorum ise red Switch mi daha iyi olurdu brown mu? Red aldım fakat kargoya verilmeden değiştirme seçeneğim var sanırım.

Hocam ek olarak iki sorum olacak Amazon üzerinden siparişi verdim ürün kapıma geldiğinde herhangi bir ek vergi çıkar mı? Diğer bir sorum ise red Switch mi daha iyi olurdu brown mu? Red aldım fakat kargoya verilmeden değiştirme seçeneğim var sanırım.

Hocam bildiğim kadarıyla kapınızda herhangi bir ek ödeme çıkmıyor. Bende RK61 aldım gelmesini bekliyorum. Switch konusuna gelirsek red sessizdir ve daha hızlı bir tepkimesi vardır ama brown bildiğim red gibi sessiz ama blue gibi sert bir hissiyatı var diye biliyorum. Tercih size kalmış ne için kullanacağınıza bağlı.

Amazondan ödediğiniz vergi dışında hiçbir vergi çıkmaz. Hocam bana kalırsa brown daha iyi. Sessiz switch seviyorsanız red alın, sesi olsun derseniz brown iyidir.

Hocam bildiğim kadarıyla kapınızda herhangi bir ek ödeme çıkmıyor. Bende RK61 aldım gelmesini bekliyorum. Switch konusuna gelirsek red sessizdir ve daha hızlı bir tepkimesi vardır ama brown bildiğim red gibi sessiz ama blue gibi sert bir hissiyatı var diye biliyorum. Tercih size kalmış ne için kullanacağınıza bağlı.

Amazon'dan ödediğiniz vergi dışında hiçbir vergi çıkmaz. Hocam bana kalırsa brown daha iyi. Sessiz Switch seviyorsanız red alın, sesi olsun derseniz brown iyidir.

Cevaplar için teşekkürler. Bu arada ben taksit yaptığı için us dizilim almıştım Almanca halinden farkı nedir acaba? Almanca hali 100TL daha pahalı ve taksit yok.

Geri
Yukarı