RK61 klavye vergisi ne kadar?

90 lira civarı bir vergi geliyor hocam. Vergisiz kargo seçeneği alırsanız kafanız rahat olabilir. Diğer türlü ücretsiz kargo ile alırsanız da kapınıza geldiğinde elden vergi ödersiniz. Ardından tariff insurance servisi sayesinde banggooda ticket atıp vergi faturasının fotoğrafını ve ürün kodunu yollarsınız. Paraniz 1 gün içinde kartınıza iade edilir. Tercih size ait. Vergi geri ödemeli daha uyguna geliyor. Vergili kargo ile daha kafanız rahat oluyor.

Kargo kısmında "Türkiye'ye doğrudan posta (vergisiz)" seçeneğini seçerseniz gümrük vs. uğraşmadan elinize ulaşır. Attığınız linkte 10 dolara yakın bir ücret gösteriyor.

90 lira civarı bir vergi geliyor hocam. Vergisiz kargo seçeneği alırsanız kafanız rahat olabilir. Diğer türlü ücretsiz kargo ile alırsanız da kapınıza geldiğinde elden vergi ödersiniz. Ardından tariff insurance servisi sayesinde banggooda ticket atıp vergi faturasının fotoğrafını ve ürün kodunu yollarsınız. Paraniz 1 gün içinde kartınıza iade edilir. Tercih size ait. Vergi geri ödemeli daha uyguna geliyor. Vergili kargo ile daha kafanız rahat oluyor.
galiba vergisiz seçeceğine tıklayıncada 8-18 gün içerisinde geliyor yanlış bilmiyorsam

Rk61 almayı düşünüyorum fakat ne kadar vergi gelir bilemiyorum. Tahmini olarak ne kadar gelebildiğini söylerseniz ve.
Eğer aldıysanı Z'da size ne kadar geldi söylerseniz sevinirim.
Ürün linki: Royal Kludge RK61 61 Tuşlar Mekanik Oyun Klavye bluetooth Kablolu Çift Mod RGB Klavye
Turkey Direct Mail seçerseniz vergiyi alırken ödersiniz, gümrük vs uğraşmazsınız. 73,81 tl ekliyor vergi olarak şu an o linkteki modele.
Hayır, Turkey Direct Mail seçerse teslimatta hiç ödeme yapmaz. Direkt alırken 73.81₺ öder fazladan. Diğer türlüsü daha riskli.

Turkey Direct Mail seçerseniz vergiyi alırken ödersiniz, gümrük vs uğraşmazsınız. 73,81 tl ekliyor vergi olarak şu an o linkteki modele.

Hayır, Turkey Direct Mail seçerse teslimatta hiç ödeme yapmaz. Direkt alırken 73.81₺ öder fazladan. Diğer türlüsü daha riskli.
Zaten onu demiştim hocam. Net anlaşılmamış galiba. Ücretsiz kargo+tariff insurance ile iade alınıyor direct mail ile ödüyorsunuz ancak iade alamıyorsunuz ondan bahsetmiştim.

Geri
Yukarı