Rks blazer XR 50 vs Küba space 50

kehyp

Decapat
Daha fazla  
20.000-.22.000 TL arası bütçem var en iyi 50 CC motoru arıyorum gerek arıza konusunda gerek hız ve güç konusunda sıkıntı çıkarmayacak ve bu arada 80 CC'ye yükselteceğim yoksa hazır 2. el 80 CC motormu alsam tamirciyle uğraşmamak için fazla anlamam motordan bu iki markadan ve modelden başka motor tavsiye de edebilirsiniz. Kısa mesafe 10-15 km yol yapacağım daha uzun mesafe için araba kullanıyorum.

4-5 ay önce aldım bende. Kuba Space modelini. RKS ile arasındaki farkı sorduğumda ikiside aynı yerden çıkıyor aralarındaki tek farkın görünüş olduğunu söylediler. Motor vs herşey aynıymış. Şahsen Space modelini göze daha çok hitap ettiği için tercih ettim. Bir sorunu yok. Aldığınız zaman 80'lik kiti hediye edeceklerdir muhtemelen. Daha sonra yetkili servisine gidip taktırmanız kalıyor. 2-3 saatte teslim ediyorlar. Çekiş olarak çok fark ediyor.

4-5 ay önce aldım bende. Kuba Space modelini. RKS ile arasındaki farkı sorduğumda ikiside aynı yerden çıkıyor aralarındaki tek farkın görünüş olduğunu söylediler. Motor vs herşey aynıymış. Şahsen Space modelini göze daha çok hitap ettiği için tercih ettim. Bir sorunu yok. Aldığınız zaman 80'lik kiti hediye edeceklerdir muhtemelen. Daha sonra yetkili servisine gidip taktırmanız kalıyor. 2-3 saatte teslim ediyorlar. Çekiş olarak çok fark ediyor.
Teşekkür ederim Fiyat hakkında bir bilginiz varmı
Teşekkür ederim fiyat hakkında bir bilginiz var mı?

80 CC yükseltmek için.

Ben de 16-20bin TL arası arıyorum çok model var. Aşağıdaki modellere takıldım boyum 1.83. en çok Azure modeli hoşuma gitti. İşe gidip gelicem günlük olara 20km gidiş 20km dönüş olarak. İstanbul trafiğinde.

Rks Azure / blazer XR.
Küba blueberry LED ekranlı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Blazer XR 50 vs space 50 iki motorda 80 CC ama space 80 bayağı fark açıyor arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı