RM650X 650TL!

Hocam kargoya verildi mi sizinki? Yine İtopya yine kargo sorunu ve yine pişmanlık yaşıyorum. Bir ürün neden kargoya bu kadar geç verilir ki? Ben dün 15.50 civarında almıştım hâlâ ses seda yok kargodan.

Bir de iade etme ihtimalim olduğu için soruyorum dış kutu harici içteki parçalarda tek kullanımlık naylon/jelatin tarzı şeyler var mıdır? İtopya "kullanılabilirliğe aykırı durum" diye bir ifade kullanıyor ucu o kadar açık bir şey ki ne dahil ne değil kendileri bile bilmiyor. İkinci İtopya alışverşim, ikinci hatam fiyat için değer ama kalan her şey olumsuz İtopya'da.

Hocam niye bu kadar olumsuzsunuz bence İtopya gayet kargo vs işlerinde başarılı 3.siparisim hepsi sorunsuz geldi. Bu üründe dahil sizin ürününüzü bu akşam kargoya verirler 2 gün sonra elinizde olur. Adamlar her yeni siparişte kargoyamı koşacaklar akşama doğru tüm ürünleri topluca veriyorlar kargo şubesine muhtemelen. Bu arada ürün cidden kaliteli yalnızca bana modüler kabloları biraz sert geldi çok esnek değil kablolamadan biraz uğraştırabilir. Bu fiyata tabii ki değer.

Hocam niye bu kadar olumsuzsunuz bence İtopya gayet kargo vs işlerinde başarılı 3.siparisim hepsi sorunsuz geldi. Bu üründe dahil sizin ürününüzü bu akşam kargoya verirler 2 gün sonra elinizde olur. Adamlar her yeni siparişte kargoyamı koşacaklar akşama doğru tüm ürünleri topluca veriyorlar kargo şubesine muhtemelen. Bu arada ürün cidden kaliteli yalnızca bana modüler kabloları biraz sert geldi çok esnek değil kablolamadan biraz uğraştırabilir. Bu fiyata tabii ki değer.
Hocam sistemim powersız kaldı biraz ondan acele ediyorum. Size bir şey daha sorayım. Ürünün kutusu ve iç parçalarında tek kullanımlık jelatin/naylon var mıydı ? Olur da 650W yetmezse iade edeceğim de. Ya da İtopya ile PSU iadesi yapan var mıdır ?

Hocam sistemim Power'sız kaldı biraz ondan acele ediyorum. Size bir şey daha sorayım. Ürünün kutusu ve iç parçalarında tek kullanımlık jelatin/naylon var mıydı? Olur da 650W yetmezse iade edeceğim de. Ya da İtopya ile PSU iadesi yapan var mıdır?

Kabloların bulunduğu naylon tek kullanımlık açmak için poşeti kesmeniz lazım. Bu arada sisteminiz nedir? Boşu boşuna 750W almanıza gerek olduğunu sanmıyorum aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum.

Kabloların bulunduğu naylon tek kullanımlık açmak için poşeti kesmeniz lazım. Bu arada sisteminiz nedir? Boşu boşuna 750W almanıza gerek olduğunu sanmıyorum aradaki fiyat farkına değmez diye düşünüyorum.
Hocam iki ekran kartı kullacağım mining için. Bu yüzden tereddütlerim var. R9 380 ve 6700 XT. Tam güçte çalışmayacaklar zaten ki öyle de olsa tam yetiyor görünüyor.
@Daylight Art Hocam kargo işi pazartesiye kaldı ki UPS ile bu bile zor. Istanbul-Ankara arası bu kadar mı sürer ? Bu UPS açık ara en kötü kargo Türkiye için.

11.08.2021 15.50 de sipariş oluşturuldu.
12.08.2021 15.59 da kargo girişi oluşturuldu.

20210813_101340.jpg

Her şeyi anlıyorum ama bir kargo İstanbul-Ankara arasında nasıl 4 gün sürebiliyor ? UPS'nin aracı mı az, tüm Türkiye UPS'yi kullanıyor da yoğunluk mu var ? Bir daha UPS'den uzak duracağım, İtopya'dan da.

Son düzenleme:
@çokdüşünenbiri
O öngörülen tarih sadece kafadan sallanmış bir şey, yani olası kötü bir durum için yazılıyor.
Kargonuz bugün veya yarın teslim edilir dert etmeyin, zaten Ankara dağıtım şubesine çoktan gelmiş.

Hocam iki ekran kartı kullacağım mining için. Bu yüzden tereddütlerim var. R9 380 ve 6700 XT. Tam güçte çalışmayacaklar zaten ki öyle de olsa tam yetiyor görünüyor.
@Daylight Art hocam kargo işi pazartesiye kaldı ki UPS ile bu bile zor. İstanbul-Ankara arası bu kadar mı sürer? Bu UPS açık ara en kötü kargo Türkiye için.

11.08.2021 15.50 de sipariş oluşturuldu.
12.08.2021 15.59 da kargo girişi oluşturuldu.

Eki Görüntüle 1136321

Her şeyi anlıyorum ama bir kargo İstanbul-Ankara arasında nasıl 4 gün sürebiliyor? UPS'nin aracı mı az, tüm Türkiye UPS'yi kullanıyor da yoğunluk mu var? Bir daha UPS'den uzak duracağım, İtopya'dan da.

Hocam ben 8 Ağustos'da sipariş geçtim. Diğer gün çağrı sonucu alındı ve aynı gün Adana Hub şubeye gönderildi dedi. Daha sonra ayın 11'inde kurye dağıtıma çıkarıldı bildirimi geldi ve 11 Ağustos'ta teslim edildi. Bence sizinki önceki mesajda dediğim gibi çağrı sonucu alındıktan iki gün sonra teslim edilir demiştim fakat hafta sonuna denk geliyormuş. Hafta sonu UPS çalıyor mu bilgim yok biraz sanş sanırım.

@çokdüşünenbiri
O öngörülen tarih sadece kafadan sallanmış bir şey, yani olası kötü bir durum için yazılıyor.
Kargonuz bugün veya yarın teslim edilir dert etmeyin, zaten Ankara dağıtım şubesine çoktan gelmiş.
Hocam müşteri hizmetleri Ankara'da değil diyor. Yoksa şubeye gidip şansımı deneyeceğim.

O kadar laf ettim, abarttım ama kargo geldi. Biraz acelem olduğu için böyle oldu. Sonuçlara gelirsek ürün gerçekten güzelmiş. Gerek kablolar gerekse de kablo uçları dayanıklı ve güzel görünüyor.
R9 380 ve 6700 XT'yi güç sınırlaması olmadan stok şekilde bile besleyebildi. Şu anda kendi ayarlarımla sıfır dB modunda çalışıyor PSU 40 dakikadır tam yükte. Umarım böyle gider. Daha detaylı bilgileri uzun/ağır kullanım sonrası memnuniyetle verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı