RM850X ile RM850 farkı nedir?

RM850X cok daha kaliteli bir PSU. Direkt olarak icerisinde yer alan komponentler daha kaliteli ve bu komponentlerin daha kaliteli olmasi sebebiyle yapilan olcum degerleri de daha basarili. RM850 orta seviye bir PSU iken RM850X zirveye oynayabilecek kalitede.

Hayirli olsun.

RM850X cok daha kaliteli bir PSU. Direkt olarak icerisinde yer alan komponentler daha kaliteli ve bu komponentlerin daha kaliteli olmasi sebebiyle yapilan olcum degerleri de daha basarili. RM850 orta seviye bir PSU iken RM850X zirveye oynayabilecek kalitede.

Hayirli olsun.

Ustam fiyat nasıl uygun mudur TR de baktigimda RM850 bile 6 bandinda satiliyor Amazon'dan indirim firsatindan 4460'a aldim.
Yurt dışından aldim ama 10 yil garanti kapsamina giriyor değil mi yine.

Ustam fiyat nasıl uygun mudur TR de baktigimda RM850 bile 6 bandinda satiliyor Amazon'dan indirim firsatindan 4460'a aldim.
Yurt dışından aldim ama 10 yil garanti kapsamina giriyor değil mi yine.
Corsair'in global garantisi var diye biliyorum, cunku RMA hizmeti sayesinde forumda Corsair'i ayri bi' seven kitle var.

Fiyat guzel.

İyidir. Fiyatı uygundur. Denk denilebilecek NZXT C850'nin fiyatı şu anda 4890 TL.

Ama tabii 4370 TL'den Bitfenix BFG 850 de alınabilirdi.

X serileri daha iyi bende rm1000x kullanıyorum corsairin psu lari oldukça kalitelidir voltaj değerlerini sürekli takip ediyorum oldukça stabil değerleri var ve fan sesi vesaire hiç duymuyorum sanki çalışmıyor gibi

X serileri daha iyi bende RM1000X kullanıyorum Corsair'in PSU'lari oldukça kalitelidir voltaj değerlerini sürekli takip ediyorum oldukça stabil değerleri var ve fan sesi vesaire hiç duymuyorum sanki çalışmıyor gibi.

Evet ben şu an ASUS TUF 650W bronz kullanıyorum o bile cok iyi ama 13600KF ve 3070 Ti kullanıyorum ileride 4 serisine gececeğim ekran kartinda mecbur degismem gerek fiyati gordum alayim dedim.

Evet ben şu an ASUS TUF 650W bronz kullanıyorum o bile cok iyi ama 13600KF ve 3070 Ti kullanıyorum ileride 4 serisine gececeğim ekran kartinda mecbur degismem gerek fiyati gordum alayim dedim.
Hayırlı olsun hocam iyi tercih ilerde 4080 4090 alırsanız minimum 850 wat olması gerekiyor zaten keşke 1000wlik alsaydınız çok fiyat farkı varmıydi bilmiyorum ama

Geri
Yukarı