Roblox 2 adımlı doğrulamada kod gelmiyor

Wesley_Sneijder

Hectopat
Yer
Florya Metin Oktay Tesisleri
Daha fazla  
Merhaba. Ben bir aralar Roblox hesabı açmıştım arada bazı oyunlara girip kasılmıştım. Daha sonra hesabıma bir şey olmaması için email ekledim hesabıma çalınamasın diye. Daha sonra kardeşimde hesabına ekledim eğer hesabının şifresini unutursa ve oynamak isterse diye. Sanırım bir email ile 2 hesap eşleştirilemiyor. Şimdi ben hesabımın adını ve şifresini girdim kodu yazın diyor fakat bana herhangi bir kod gelmedi. Roblox desteğe yazsam sorunu çözebilir miyim?

Merhaba. Ben bir aralar Roblox hesabı açmıştım arada bazı oyunlara girip kasılmıştım. Daha sonra hesabıma bir şey olmaması için email ekledim hesabıma çalınamasın diye. Daha sonra kardeşimde hesabına ekledim eğer hesabının şifresini unutursa ve oynamak isterse diye. Sanırım bir email ile 2 hesap eşleştirilemiyor. Şimdi ben hesabımın adını ve şifresini girdim kodu yazın diyor fakat bana herhangi bir kod gelmedi. Roblox desteğe yazsam sorunu çözebilir miyim?
Kardeşinizin hesabından maili kaldırın.

Merhabalar ben çok emek verdiğim roblox hesabım vardı hesabım çok kasılmıştı o kadar kasıldıki resmen değerli bir hesap sonra bende 2. Doğrulama koyayım dedim koydum ama ben yeni telefon aldım eski telefon bozuldu sonra gmailimi şifresini unuttum hesabımı şifresini biliyorum ama 2. Doğrulama kodu istiyor olmuyor nolur yardım edin

Geri
Yukarı