Roblox 23 FPS veriyor

Hocam fakat bilgisayarınız oyun için değil ondan dolayı düşük alıyorsunuz. İş bilgisayarları genelde böyle olur.

Ve artı olarak laptoptanmı giriyorsunuz oyuna?
Anladım Aygıt yöneticisinde görütü bağdaştırıcılarında İntel r hd graphics 2000 Gösteriyor nedeni nedir. birde Görev yöneticisinde GPU gözükmüyor

İşlemci kendi hesaplıyor ondan. (evet kendi başına görüntü ile verebiliyor. ama sadece görüntü)
Peki GT 1030 ekran kartı önerir misin sistemime uygun olan ekran kartı bu bunu takarsam iyi olurmu.

Anladım aygıt yöneticisinde görütü bağdaştırıcılarında Intel r HD Graphics 2000 gösteriyor nedeni nedir? Bir de görev yöneticisinde GPU gözükmüyor.

Peki GT 1030 ekran kartı önerir misin sistemime uygun olan ekran kartı bu bunu takarsam iyi olur mu?

Ben GT1030 kullanıyorum ağır oyunlar oynamadıkça tamamen yeterli.

Anladım Aygıt yöneticisinde görütü bağdaştırıcılarında Intel r HD Graphics 2000 Gösteriyor nedeni nedir? Bir de Görev yöneticisinde GPU gözükmüyor

Peki GT 1030 ekran kartı önerir misin sistemime uygun olan ekran kartı bu bunu takarsam iyi olur mu?

Laptopa direkt bağlayamazsın ve GT1030'un kendine faydası yok artık, çoğu oyunda.

Geri
Yukarı