Roblox açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

sanestuzcu

Picopat
Yer
Adıyaman/Şambayat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Format atmadan önce Windows 10 Pro 2004 sürümünü kullanıyordum ve Roblox cayır cayır açılıyordu (Windows 10 Store'den indirdim). Sonra virüs bulaştı ve Windows 10 Home 2004 sürümünü kurdum. Mağaza'dan Roblox'u yükledim ama oyunu açtığımda Roblox yazısı 2 saniye karşıma geliyor ve hemen kapanıyordu. Ne yapmam lazım?

Format atmadan önce Windows 10 Pro 2004 sürümünü kullanıyordum ve Roblox cayır cayır açılıyordu (Windows 10 Store'den indirdim). Sonra virüs bulaştı ve Windows 10 Home 2004 sürümünü kurdum. Mağaza'dan Roblox'u yükledim ama oyunu açtığımda Roblox yazısı 2 saniye karşıma geliyor ve hemen kapanıyordu. Ne yapmam lazım?

Sil, tekrat yükle.

Bana oldu ve böyle çozdüm.

Hocam Roblox'u Chrome'dan indirin ve Chrome'dan oynayın hem daha rahat hem böyle sorun yaşamazsın. Microsoft Store'deki Roblox herkeste sıkıntılı normal bir şey yani dediğimi deneyiniz.(böyle düzeliyormuş duyduğuma göre sadece ben bilmiyorum).

Bende Roblox Launcher indirmiyor

Microsoft Store'dan Roblox indirmek ve Web tarayıcıdan Roblox'a girerek yapmak Roblox için sağlıklı değildir...

Roblox'u web tarayıcısından açıp, giriş yaptıktan sonra oyuna girince karşınıza çıkan menüden "Roblox'u İndir" butonundan indirip, kurmak Roblox için daha sağlıklıdır (Roblox yüklü olmayan veya Roblox hiç yüklenmemiş bilgisayarlar içindir.)

Geri
Yukarı