Roblox "an error occured while starting Roblox yükseltme gerekiyor" hatası

Abcmikifareee

Centipat
Daha fazla  
Gördüğünüz gibi resmi koydum. Roblox'tan oyun açmaya çalıştığımda oluyor ve YT'deki neredeyse tüm çözümleri denedim. Ancak bir yere varamadım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-16 212617.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-16 212617.png
    40,5 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğünüz gibi resmi koydum. Roblox'tan oyun açmaya çalıştığımda oluyor ve YT'deki neredeyse tüm çözümleri denedim. Ancak bir yere varamadım.

Tamamen kaldırıp tekrar kurun.

Process Monitor raporu şu şekilde:

C:/program Dosyaları(x86)/Roblox/Version/***belirsiz rastgele harfler***/RobloxPlayerBeta.exe
C:/program Dosyaları(x86)/Roblox/Version/***belirsiz rastgele harfler***/RobloxPlayerBeta.exe
Thread exit.
Thread exit.

Anlaşılan bu dosyalar bozuk ancak yaklaşık şakası yok 50 kere appdata, local, temp dahil silip yükledim bir günde yaklaşık 20 kere restart attım PC'ye ve izlemediğim video kalmadı. (bundan öncesi "Roblox an unexpected error occurred and Roblox needs to quit " hatasını veriyordu daha sonra hiç açılmamaya başladı ekran kartını güncelledim Win güncellemesini de yaptım şimdi ise starting Roblox derken bu hatayı vermeye başladı.)

Deniyorum hocam.

Hata gitti ama bu sefer de açılıyor bir şey demeden kapanıyor.

Microsoft Store'dan yüklediğim Roblox, Roblox yazısı geliyor 2 saniyeye kapanıyor.

Tekrar deneyince...

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-16 214707.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-16 214707.png
    40,4 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Process Monitor raporu şu şekilde:

Thread exit.
Thread exit.

Anlaşılan bu dosyalar bozuk ancak yaklaşık şakası yok 50 kere appdata, local, temp dahil silip yükledim bir günde yaklaşık 20 kere restart attım PC'ye ve izlemediğim video kalmadı. (bundan öncesi "Roblox an unexpected error occurred and Roblox needs to quit " hatasını veriyordu daha sonra hiç açılmamaya başladı ekran kartını güncelledim Win güncellemesini de yaptım şimdi ise starting Roblox derken bu hatayı vermeye başladı.)

Deniyorum hocam.

Hata gitti ama bu sefer de açılıyor bir şey demeden kapanıyor.

Microsoft Store'dan yüklediğim Roblox, Roblox yazısı geliyor 2 saniyeye kapanıyor.

Tekrar deneyince...

Hocam kendi sitesinden indirin.

Link atar mısınız hocam?

roblox.com/download değil mi?

Yönetici olarak açınca hata gidiyor ancak bu sefer açıldığı gibi kapanıyor.

Link atar mısınız hocam.

R oblox.com/download değil mi?

Yönetici olarak açınca hata gidiyor ancak bu sefer açıldığı gibi kapanıyor.

Şimdide hiç açılmamaya başladı, kafasına nasıl eserse öyle yapıyor herhalde.

Process Monitor kayıtları.

Yeni kayıtlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı