Roblox "an error occurred Roblox needs to quit" hatasi

İşletim sistemi
Windows 11

yunusback

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci Intel(R) Core(TM) i5-10500 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz
Takılı RAM 8,00 GB
Windows 11
Anakart Gigabyte H410M H V3
Ekran Karti Asus Tuf Gtx 1650
RAM
8 GB
Ekran kartı
Intel UHD Graphics 630
Anakart
Gigabyte H410M H V3
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-10500 CPU @ 3.10GHz
Selam arkadaşlar, Roblox'ta basliktaki hatayi aliyorum bu bir tek Roblox hesabimda oluyor 2. hesabimda oyun geliyor sebebi nedir bilen var mı? (bilgisayarda exploit programlari var) yardim ederseniz cok sevinirim.

krnl ve comet silim mi?
Bu hatayı büyük olasılıkla onları kullanırken alıyorsunuzdur. Eğer açtığınız hileler çok kastırırsa bu hatayı verebiliyor. Farklı hesaplarda olmaması teaadüf gibi geldi bana. Ben kendim de krnl kullanıyorum krnl'den bir sorunum yok ancak comet daha önce duymadım. Siz güveniyorsanız veya çöktürecek bir şey değilse sorun yoktur. Ama dediğim gibi ben bu hatayı daha çok JJ kullandığım zamanlar alıyordum çünkü kendiside arkada mine yapıp PC iyice zorluyordu.

Açtığınız hileler zorluyorsa dahili ekran kartınızı zorlar. İşlemci olarak ben i5 10400 kullanıyorum ancak sıkıntı olmuyor.

Bu hatayı büyük olasılıkla onları kullanırken alıyorsunuzdur. Eğer açtığınız hileler çok kastırırsa bu hatayı verebiliyor. Farklı hesaplarda olmaması teaadüf gibi geldi bana. Ben kendim de krnl kullanıyorum krnl'den bir sorunum yok ancak comet daha önce duymadım. Siz güveniyorsanız veya çöktürecek bir şey değilse sorun yoktur. Ama dediğim gibi ben bu hatayı daha çok JJ kullandığım zamanlar alıyordum çünkü kendiside arkada mine yapıp PC iyice zorluyordu.

Açtığınız hileler zorluyorsa dahili ekran kartınızı zorlar. İşlemci olarak ben i5 10400 kullanıyorum ancak sıkıntı olmuyor.
evet aliyorum o hatayi ancak simdi oyuna girmiyor direk atiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı