Roblox bağlantı hatası

466489

Decapat
Ark'lar ile Roblox diye bir oyun oynuyorduk.

2021-09-26 (2).png

Oyundan çıkıp girdim şununla karşılaştım. Sizce ban mı değil mi değilse nasıl düzeltebilirim?

Edit: Tamam çözdüm bir an ban sandım da değilmiş tekrar bakınca.

Son düzenleyen: Moderatör:

Eki Görüntüle 1173942

Oyundan çıkıp girdim şununla karşılaştım. Sizce ban mı değil mi değilse nasıl düzeltebilirim?

Ban değildir, hile kullanımı veya eski sürüm kullanmaktan kaynaklanıyor olabilir. Güncellemeyi kontrol edin veya oyunu silip geri yükleyebilirsiniz pek bir problem yok. 6 senelik roblox oyuncusuyum bende :)

Eki Görüntüle 1173942

AppData klasörüne gir oradan Local klasörüne gir ve Local klasöründe "Roblox" isimli dosyayı sil sonra denetim masası üzerinden de robloxu sil. Belgeler klasörunde "ROBLOX" isimli dosya var onuda sil ve cmd yi yöneticide aç ve önce, "ipconfig /releas" sonra, "ipconfig /renew" yaz bu yazdığım işlemleri uyguladıktan sonra robloxu geri yükle düzelmiş olacak. Bu hatanın sebebi hile kullanımı değil zaten krnl'in discord sitesinde sorunun roblox kaynaklı olduğunu ve sadece roblox'un düzeltebileceğini zaten söylüyorlar ve hile kullanmayanlarda bu sorunu yaşıyor zaten. Ben bu hatayı aldığım zaman 1 saat beklemek zorunda kalıyordum sonra düzeliyordu ama en son bu verdiğim yöntemleri uygulamak aklıma geldi ve düzelttim sorunu.

AppData klasörüne gir oradan Local klasörüne gir ve Local klasöründe "Roblox" isimli dosyayı sil sonra denetim masası üzerinden de robloxu sil. Belgeler klasörunde "ROBLOX" isimli dosya var onuda sil ve cmd yi yöneticide aç ve önce, "ipconfig /releas" sonra, "ipconfig /renew" yaz bu yazdığım işlemleri uyguladıktan sonra robloxu geri yükle düzelmiş olacak. Bu hatanın sebebi hile kullanımı değil zaten krnl'in discord sitesinde sorunun roblox kaynaklı olduğunu ve sadece roblox'un düzeltebileceğini zaten söylüyorlar ve hile kullanmayanlarda bu sorunu yaşıyor zaten. Ben bu hatayı aldığım zaman 1 saat beklemek zorunda kalıyordum sonra düzeliyordu ama en son bu verdiğim yöntemleri uygulamak aklıma geldi ve düzelttim sorunu.
Yanlışınız var, hile kullanımında da eğer exploit level 7 değilse genelde tespit edilir ve bu uyarıyı verir. Level 7'de bile tespit edilebilme şansı var. Sonuç olarak tek bir etken olarak adlandırmamak lazım bunu. Üstüne bahsettiğiniz olayı sadece modemi yeniden başlatarak ta çözebilirsiniz.

Ban değildir, hile kullanımı veya eski sürüm kullanmaktan kaynaklanıyor olabilir. Güncellemeyi kontrol edin veya oyunu silip geri yükleyebilirsiniz pek bir problem yok. 6 senelik Roblox oyuncusuyum bende :)

Aynen ban değil tekrar okuyunca fark ettim hile kullanıyordum :D bende 8 senelik Roblox oyuncusuyum.
Appdata klasörüne gir oradan local klasörüne gir ve local klasöründe "Roblox" isimli dosyayı sil sonra Denetim Masası üzerinden de Roblox'u sil. Belgeler klasörunde "Roblox" isimli dosya var onu da sil ve CMD'yi yöneticide aç ve önce, "Ipconfig /releas" sonra, "Ipconfig /renew" yaz bu yazdığım işlemleri uyguladıktan sonra Roblox'u geri yükle düzelmiş olacak. Bu hatanın sebebi hile kullanımı değil zaten Krnl'in Discord sitesinde sorunun Roblox kaynaklı olduğunu ve sadece Roblox'un düzeltebileceğini zaten söylüyorlar ve hile kullanmayanlarda bu sorunu yaşıyor zaten. Ben bu hatayı aldığım zaman 1 saat beklemek zorunda kalıyordum sonra düzeliyordu ama en son bu verdiğim yöntemleri uygulamak aklıma geldi ve düzelttim sorunu.

Bu şeyi biliyorum da zamanı çalıyor boşa modemi aç kapa yapıyorum ben.

Geri
Yukarı