Roblox ban açılmıyor

Aybars Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon HD 7670M 1 GB,İntel Core i5 3210M,4 GB RAM
Merhaba, Roblox'ta ban yemiştim. Küfür ettiğim için, 3 günlük ve hala açılmadı. Ne yapabilirim? Küfürleri kaldırdım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox bu konularla pek ilgilenmiyor sanırım.

Neden öyle diyorsunuz?Birisi sizin sevdiklerinize küfretse ne derdiniz ha?
Sanal alemde kendimi kaybedecek değilim. Küfür eder eder, cevap vermem kafayı yer karşı taraf. 2012 den beridir lol oynuyorum Allah'a kadar küfür ediyorlar, ettikleri ile kalıyorlar. Sizler sanal alemi abartmış ve ciddiye almış durumdasınız YAZIK.
Hahaha sanarsın kendisi aşırı terbiyeli asla küfür etmez asla hakaret etmez.
En azından BAN yemiyorum oyunlardan. Allah'a kadar küfür eden tipler hemen kendini belli ediyor zaten.

Sanal alemde kendimi kaybedecek değilim. Küfür eder eder, cevap vermem kafayı yer karşı taraf. 2012 den beridir lol oynuyorum Allah'a kadar küfür ediyorlar, ettikleri ile kalıyorlar. Sizler sanal alemi abartmış ve ciddiye almış durumdasınız YAZIK.

En azından BAN yemiyorum oyunlardan. Allah'a kadar küfür eden tipler hemen kendini belli ediyor zaten.
Lütfen düzgün konuşmasını bilin her insan aynı değildir.
Bu bayağı komikti.
:D
02:56'da açılacak.
Biraz fazla soru sordum ama :) Centrial timeye göre mi açılacak yoksa türkiye saatine göremi açılacak?

Lütfen düzgün konuşmasını bilin her insan aynı değildir.

:D

Biraz fazla soru sordum ama :) Centrial timeye göre mi açılacak yoksa türkiye saatine göremi açılacak?
Düzgün konuşmasını bilin derken? Sen kalkmışsın küfürü savunuyorsun farkında mısın? Forumda küfür, hakaret et bakalım ne oluyor? Küfür edene küfürle karşılık vermek ne zamandan beridir doğru yol oluyor?

Düzgün konuşmasını bilin derken? Sen kalkmışsın küfürü savunuyorsun farkında mısın? Forumda küfür, hakaret et bakalım ne oluyor? Küfür edene küfürle karşılık vermek ne zamandan beridir doğru yol oluyor?

Kimse forumda küfür ile ilgili bir şey dememişki oyunda kufur ile ilgili konuşuyorduk en son.

Kimse forumda küfür ile ilgili bir şey dememişki oyunda kufur ile ilgili konuşuyorduk en son.
Sonuç olarak işin ucu küfüre çıkıyor ne farkeder? Ha oyun ha forum. Arkadaş ailenize küfür etse siz ne yaparsınız tarzında söyleyip, bir nevi sizinde küfür etmeniz lazım tarzında algı oluşturuyor.
Sizi ilgilendirmez boşu boşuna ilgi çekmek için yazılmış yorumlar...
Ahahah bir tane daha küfürbaz çıktı. 2009 dan beridir sizin gibi tipleri iyi bilirim ben. Oyun dünyasın da, forum sitelerin de kendinizi belli etmekte acele edersiniz.

Türkiye saatiyle 02:56

Sonuç olarak işin ucu küfüre çıkıyor ne farkeder? Ha oyun ha forum. Arkadaş ailenize küfür etse siz ne yaparsınız tarzında söyleyip, bir nevi sizinde küfür etmeniz lazım tarzında algı oluşturuyor.
Ben size diyorumki küfür et demiyorum her insan aynı değildir diyorum sen hala laf yapıyorsun bana terbiyeli davranana bende davranırım.Gidip adamdan özür dileyecek değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı