Roblox bazı oyunlarda çok kasıyor

Jezo

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, normalde Roblox'ta bazı oyunları rahatlıkla oynayabiliyorken bazılarında FPS'im 20 ve 30'larda geziyor sistemim oyunu açabilecek seviyenin üstünde.

Arkadaşlar, normalde Roblox'ta bazı oyunları rahatlıkla oynayabiliyorken bazılarında FPS'im 20 ve 30'larda geziyor sistemim oyunu açabilecek seviyenin üstünde.

Hocam bazı oyunlar daha çok detay oluyor ve oyunu kastırıyor örnek olarak natural disaster Survival'da 60 FPS oynarsaniz project slayerde 30 FPS alirsiniz.

Hocam sistem gayet iyi neden 30 FPS?

Sistemim oyunu açabilecek seviyenin üstünde.
Hocam sisteminizi bilmeden, 60 FPS aldığınız oyunu bilmeden, 30 FPS aldığınız oyunu bilmeden nasıl bilelim nasıl olduğunu?

Aklıma gelen Aşırı RAM yükü, işlemcinin yetersizliği, driver sorunları, SSD/HDD sağlığı, oyunda sorun, virüs, Aşırı ısınmadan dolayı Throttlestop daha hepsini sayayım mi?

Hocam sisteminizi bilmeden, 60 FPS aldığınız oyunu bilmeden, 30 FPS aldığınız oyunu bilmeden nasıl bilelim nasıl olduğunu?

Aklıma gelen aşırı RAM yükü, işlemcinin yetersizliği, driver sorunları, SSD/HDD sağlığı, oyunda sorun, virüs, aşırı ısınmadan dolayı ThrottleStop daha hepsini sayayım mi?

İşlemci i7 3770 RAM 5 GB kullanılıyor HDD sağlığı 100% virüs bilmiyorum artık throttestop olması imkansız.

Merhaba, sizi dinledim çok kasıyor oynanmayacak ise Roblox Fps Unlocker programını deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ediyorsa herkesin yaptığı gibi grafik ayarlarını en düşük seviyeye getirin veya youtubeden tutorialler izleyerek yardım alın.

Merhaba, sizi dinledim çok kasıyor oynanmayacak ise Roblox FPS Unlocker programını deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ediyorsa herkesin yaptığı gibi grafik ayarlarını en düşük seviyeye getirin veya YouTube'dan tutorialler izleyerek yardım alın.

fps unlocker gereksiz bir program 60 FPS'nin ustune cikmiyorsa.

Geri
Yukarı