Çözüm Roblox Cannot Connect To The Roblox Website Hatası Çözümü (Resimli Anlatım)

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

polat876

Hectopat
Roblox adlı oyunda çoğu kişi Cannot Connect To The Roblox Website hatasını alıyor. Bu hatanın asıl nedeni oyunu indirdiğiniz zaman internet hızınızın yavaş olması ya da VPN kullanmanızdır. Bu hatanın çözümü ise çok basit;
Öncelikle bu hatayı alıyorsak ilk adımımız roblox oynayan bir arkadaşımızdan Roblox dosyasını almak. Bende olmadığı için size veremiyorum maalesef. Roblox Dosyası genelde C:\Users\Kullanıcı Hesap Adı\AppData\Local Dizininde Roblox kasörüdür. Bu klasörü arkadaşınızın sisteminden USB Belleğe ya da bir program yardımıyla kendi masaüstünüze kopyalayın. Sonra aşağıdaki adımları uygulayın.
1. Adım: Windows Logo Tuşu + R tuşuna aynı anda basıyoruz.
Inkeda4-tech-kl-40-q-klavye-siyah-usb-6853-43-B_LI.jpg

2. Adım: Karşımıza Çalıştır Diye Bir şey Geliyor:
Ekran Alıntısı.PNG

3. Adım: Buraya appdata yazıyoruz ve tamam tuşuna basıyoruz.
Ekran 2.PNG

4. Adım: Karşımıza Appdata Diye bir klasör çıkıyor.
Ekran Alıntısı3.PNG

5. Adım: Buradan Local klasörüne giriyoruz.
Ekran Alıntısı4.PNG

6. Adım: Masaüstüne Attığımız Roblox'u Local Klasörüne Atıyoruz Not: Bendeki Dosya Sahte Oyunu Oynamadığım İçin Gerek Duymuyorum Gerçeğine.
Ekran Alıntısı5.PNG

7. Adım: Roblox.com Üzerinden Robloxu İndiriyoruz Ve Çalıştırıyoruz.(Buradan Sonrası Resimli Anlatım Değil)

8. Adım: Upgrading Roblox Yada İnstalling Roblox Diyecek İşlem Bitince Roblox Kapanacak.

9. Adım: Hesabınızı Açın Siteden Bir Roblox Oyunu Seçin Ve Keyfinize Bakın.

Not: Bende Yakın Zamanda Roblox Oyanamaya Başlayacağım Başladığım Zaman Hazır İndirme Linki Verecem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Usta roblox zaten o Local'in içinde.
O Roblox Klasörünün içi tam dolu değil eksik dosyalar var. O hatayı verme nedeni zaten eksik dosyaları indirmek için siteye bağlanmaya çalışıyor ama bağlanamıyor. O Roblox klasörünü sil ve anlatımda gösterdiğim adımları yap.
Anlatıma rağmen yapamayan arkadaşlar için videolu anlatım ( Sessiz):
Bandicam 20180528 110614372

Son düzenleyen: Moderatör:
O hatanın çözümünü bilmiyorum dostum birinde vardı bu yöntemi denedim çalışmadı kusura bakma
Mc ye mod kur ben dosyanın linkini atana kadar seni oyalar konudaki hatayı bendede verdi şimdi bende dosyayı alacak birini arıyom

Yeni konular

Geri
Yukarı