Roblox "Cannot Connect to the Roblox Website" hatası

American Banana

Hectopat
Bugün Roblox indirmeye karar verdim. Websitesi üzerinden indirdim ve kurulum dosyasını açtım. Fakat açtığımda hata verdi. Tekrar denedim açmayı yine hata verdi. Resimleri koyacağım aşağıya bakarsınız. Niye hata veriyor anlamıyorum. Güvenlik yazılımlarını açtım, kapadım fakat hiçbiri işe yaramadı. Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Roblox indirmeye karar verdim. Websitesi üzerinden indirdim ve kurulum dosyasını açtım. Fakat açtığımda hata verdi. Tekrar denedim açmayı yine hata verdi. Resimleri koyacağım aşağıya bakarsınız. Niye hata veriyor anlamıyorum. Güvenlik yazılımlarını açtım, kapadım fakat hiçbiri işe yaramadı. Lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 263134
Ayn Benimde Oluyor Çözersen Söyle

Çözüm buldum.360 Total Security yükleyip ilk önce virüs taraması kısmından hızlı tarama diyorsunuz ardından temizleme bölümünden tarayıp hepsini seçip temizliyorsunuz.İşlem bu kadar iyi oyunlar :)

Çözüm buldum.360 Total Security yükleyip ilk önce virüs taraması kısmından hızlı tarama diyorsunuz ardından temizleme bölümünden tarayıp hepsini seçip temizliyorsunuz.İşlem bu kadar iyi oyunlar :)
Başka çözüm bulan söylerse sevinirim şahsen program bazı programlarımı bozdu :(

Başka çözüm bulan söylerse sevinirim şahsen program bazı programlarımı bozdu :(

Gerçekten işe yarıyor mu ? Daha sonra deneyeceğim teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı