Roblox çöküyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, sabah kalktım bilgisayarı açıp oyuna girmeye çalıştım ama crash atıyor ve bazen donup kalıyor. Güç tuşundan kapatmak zorunda kalıyorum. Sizce ne yapmam lazım?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada adamın açtığı yere gidin,robloxlauncher.exe'nin altındaki roblox.exe'yi seçin. Yüksek performans yapın öyle deneyin.

Disk c>kullanıcılar>x senin kullanıcı adın>app data>roblox
Bu yolu izle.

Bir dakika hocam yapacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Burada adamın açtığı yere gidin,robloxlauncher.exe'nin altındaki roblox.exe'yi seçin. Yüksek performans yapın öyle deneyin.

Disk c>kullanıcılar>x senin kullanıcı adın>app data>roblox
Bu yolu izle.

Olmadı hocam.

Son düzenleme:
Harici ekran kartınız var mı? Termal macun en son ne zaman yenilediniz ve en son ne zaman temizlediniz bilgisayarı?

32 MB VRAM çok az ekran kartı için.

Şimdi gördüm en altta atmışsınız zaten.

Hocam ne az mı 7 yıllık 8MB önbelleği olan yadigar bunu beğenmedi şaka bir yana Roblox diyoruz Roblox sistem gereksinimleri arttı ben 5 6 aydan beri oynayamıyorum normal hocam.

Hocam konuyu dikkatli okuyun ya.

Roblox betayı devre dışı bırakın. Adamın yaptığı gibi bir deneyin bence düzelir. Sistemle alakası yok sorunun Roblox'la alakalı.

Roblox betayı devre dışı bırakın. Adamın yaptığı gibi bir deneyin bence düzelir. Sistemle alakası yok sorunun Roblox'la alakalı.

Hocam orası neresi tam olarak anlayamadım.

Hocam direk betayı sildim ama inşallah olur.

Kendisi geri yükledi betayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı