Roblox domaini modem arayüzünden nasıl engellenir?

Kardeşim resmen Roblox bağımlısı bunu engellemenin yolunu bulamadım. @ArnoldSivastanegezer siz domaini engelleme yönteminden bahsetmiştiniz yardım eder misiniz?
Bunu engellemenin bir yolunu baktığınız konuda buldunuz. Tekrar aynı şeyi yazmayacağım o zaman. Siz spesifik olarak bir çözümü sorduğunuz için yanlış aktarmayın. Çözümü var ama siz bu yolu soruyorsunuz. İnsanlar yanlış kanıya kapılıp yukarıda @XPLSG gibi yanlış önerilerde bulunacak yoksa.

Bunu engellemenin bir yolunu baktığınız konuda buldunuz. Tekrar aynı şeyi yazmayacağım o zaman. Siz spesifik olarak bir çözümü sorduğunuz için yanlış aktarmayın. Çözümü var ama siz bu yolu soruyorsunuz. İnsanlar yanlış kanıya kapılıp yukarıda @XPLSG gibi yanlış önerilerde bulunacak yoksa.

Yani sadece bu şekilde yapılabilir denildi. Ben nasıl yapıldığını bilmiyorum. Modem arayüzü ile ilgili bir tık bilgisizim. Modem Türk Telekom AC1200 modeli.

Yani nasıl yapıldığını buradan tam olarak öğrenmem daha iyi olur.
Ya da u block Origin bu işe yarar mı? Yararsa onu kullanmayı düşünebilirim. Ama domain engelleme yolundan bahsedince bu yol daha iyi geldi bana ve öğrenmek istedim.

Ne yaptım yanlış öneri olarak hızlı bir yol gösterdim.
Alttaki konuyu okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. Sizlik bir hata yok, konu sahibi derdini tam belirtememiş açıklamada.

Alttaki konuyu okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. Sizlik bir hata yok, konu sahibi derdini tam belirtememiş açıklamada.

Beni etiketlemişsiniz bende kullandığım bir ekletiyi atmıştım sizde bana xplsg gibi yanlış bir öneride bulunmayacak yoksa yazmışsınız.

@armas aslında belirtmeye çalıştım ama haklısınız belirtemedim. Ben tüm cihazlardan engellemek istiyorum. Telefondan biraz zor olur ama internet tarayıcı değiştirebileceği ve silip tekrar yükleyebileceği için gizli bir yol arıyorum. Hemde bilgisayarından bu yaptıklarımı ilgillenmemesini istiyorum.

Aslında onun iyiliği için istiyorum.
Bu videodaki yöntemi deneyin. Yapamadığınız yer olursa yardım ederim.

Teşekkür ederim deneyip bilgilendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı