Roblox Fake Limitedler Ban Sebebi mi?

rtx4090benimsin

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Roblox'ta katalogda birkaç eşya gördüm mesela 70-80 robuxa çok benzerleri var 50k Robux'luk itemlerin mesela dediğim mor valkyrie 50k Robux ama bazı satıcılar 60-70 rbxa satıyor. Ben de catalog avatar editorde bu eşyalardan kendime bu avatar hazırladım şimdi de onları satın almak istiyorum ama bunlar Ban sebebidir diye korktum tırstım alamadım en uygunu olan yere yani buraya geldim sorumu sordum. Şimdiden teşekkürler ve ayrıca bir korblox yaptım bayağı ucuza geldi onu da alsam bir şey olur mu? Bir de Ban Sebebi mi hesabım kapatılır mi?

Merhaba, Roblox'ta katalogda birkaç eşya gördüm mesela 70-80 robuxa çok benzerleri var 50k Robux'luk itemlerin mesela dediğim mor valkyrie 50k Robux ama bazı satıcılar 60-70 rbxa satıyor. Ben de catalog avatar editorde bu eşyalardan kendime bu avatar hazırladım şimdi de onları satın almak istiyorum ama bunlar Ban sebebidir diye korktum tırstım alamadım en uygunu olan yere yani buraya geldim sorumu sordum. Şimdiden teşekkürler ve ayrıca bir korblox yaptım bayağı ucuza geldi onu da alsam bir şey olur mu? Bir de Ban Sebebi mi hesabım kapatılır mi?
Fake limited eşyalar ban sebebi değil bildiğim kadarıyla.

Merhaba, Roblox'ta katalogda birkaç eşya gördüm mesela 70-80 robuxa çok benzerleri var 50k Robux'luk itemlerin mesela dediğim mor valkyrie 50k Robux ama bazı satıcılar 60-70 rbxa satıyor. Ben de catalog avatar editorde bu eşyalardan kendime bu avatar hazırladım şimdi de onları satın almak istiyorum ama bunlar ban sebebidir diye korktum tırstım alamadım en uygunu olan yere yani buraya geldim sorumu sordum. Şimdiden teşekkürler ve ayrıca bir korblox yaptım bayağı ucuza geldi onu da alsam bir şey olur mu? Bir de ban sebebi mi hesabım kapatılır mi?

Eşyalar silinebilir ama hesabın kapanmaz. Bende 6 aydır tamamen fake headless var banlanmadım. (diğer fakelerden değil sadece 6 kişide olan hatalı bir ürün)

Yani alırsam eşyalar silinirse ne olur? Ve cidden kapanmaz demi hesap? Ona göre şu eşyaları alacağım: Valkyrie 70 robuxa, legless 100 robuxa, bide korblox gradient takarım bitane catalog avatar editorde denedim taktım bitane korblox ayağı leglesse tam oldu

Yani alırsam eşyalar silinirse ne olur? Ve cidden kapanmaz değil mi hesap? Ona göre şu eşyaları alacağım: Valkyrie 70 robuxa, legless 100 robuxa, bir de korblox gradient takarım bir tane catalog avatar editorde denedim taktım bir tane korblox ayağı leglesse tam oldu.

Hocam silinirse Robux'u size geri gelir eşyanın. Ama legless büyük ihtimal silinir.

Yeni konular

Geri
Yukarı