Roblox FPS arttırma yöntemi

İşletim sistemi
Windows 7
Merhaba! Size en dandik PC'ler Roblox için FPS arttırmayı anlatacağım.

Roblox Player'a sağ tık yapıyorsunuz. "dosya konumunu aç" diyorsunuz. Oradaki "platformcontent" klasörünü açın orada PC klasörünü açıp içindeki "texture" klasörüne girin ve "sky" hariç bütün klasör ve dosyaları silin. FPS artışı olacaktır. (kısıtlı FPS olduğu için 60FPS)

Texture'sız bütün bloklar "plastik" olarak görünecek.

kral çok sağol şimdi deniycem de eğer beğenmezsek geri çevirebiliyormuyuz ?

Gerek yok. GitHub'da "rbxfpsunlocker" yani fps kısıtlamasını kaldıran bir uygulama var. Roblox'u açmadan önce bu uygulamayı açıp sonra robloxu açarsanız fps kısıtlaması kalkar.
Onu denedim yine olmadı
Arkadaşlar benim r6 da güzel çalışıyo ama r16 da kötü çalışıyo mesela knife treding testing te (eski ad kat) güzel çalışıyo ama Murder mystery 2 da kötü çalışıyo
artık gerek yok çünkü bana yeni PC alındı hepinizin eline sağlık iyi bayramlar

Roblox Player'a sağ tık yapıyorsunuz. "dosya konumunu aç" diyorsunuz. Oradaki "platformcontent" klasörünü açın orada PC klasörünü açıp içindeki "texture" klasörüne girin ve "sky" hariç bütün klasör ve dosyaları silin. FPS artışı olacaktır. (kısıtlı FPS olduğu için 60FPS)

Unlost FPS arttırmadan daha fazla FPS verdi thanks y o u

Hocam ben denedim fakat plastik olmadı aynı kaldı?

Yeni konular

Geri
Yukarı