Roblox FPS Unlocker Çalışmıyor

FPS unlocker kullanman yasak. Injector'e giriyor ve Roblox ınjectorleri engelliyor.

Roblox'ta hile açınca ban yemiyorsun ama? Bir arkadaşım dominuslu hesapta hile kullanıyor hala aktif hesabı. Birçoğu YouTuber'de çoklu oyun hilesi kullanıyor. Roblox'ta yasakmı vardı yoksa ben mi yeni duydum?

Roblox'ta hile açınca ban yemiyorsun ama?

O işler eskisi gibi değil, bundan 4-5 ay önce ban dalgası başladı, o günden beri OBS gibi programlar dışında Roblox'un Whitelist'inde olmayan injector kullandığınız zaman otomatik olarak ban yiyorsunuz.

O işler eskisi gibi değil, bundan 4-5 ay önce ban dalgası başladı, o günden beri OBS gibi programlar dışında Roblox'un Whitelist'inde olmayan injector kullandığınız zaman otomatik olarak ban yiyorsunuz.
Deneyeceğim şimdi. Denedikten sonra yazacağım sana.

FPS unlocker kullanman yasak. Injector'e giriyor ve Roblox ınjectorleri engelliyor.
Roblox, 2019'da FPS unlocker kullanımını serbest kıldı.

Roblox, 2019'da FPS unlocker kullanımını serbest kıldı.

Yanlış hatırlamıyorsam yaklaşık 4-5 ay önce ban dalgası olmuştu ve FPS unlocker kullananlar banlanmıştı. İsterseniz araştırabilirsiniz.

Ban yemedim bu arada.
KANIT.png

Geri
Yukarı