Roblox hesabım hacklendi

Ben, 3 yıl önce şifreyi güvendiğim kankalarımla paylaşmıştım. Ama ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler. Hesabım çalınmıştı. Ondan sonra geri verdiler tabii.

Aynı olay benim de başa geldi Discord'dan link attılar bana bende iyimser karşıladım ekliyim diyorum hesap yok bende şifreyi falan yazdım olmadı o zamanlar robloxplayerapp çıkmıştı bende ondan oynuyordum web siteden arkadaş eklicektim ama o uygulamadan oynuyordum sadece 7Klık hesabı kaptırdım kıza sonrada zaten. Ama mutlu olan olay grupta robuxlarımın hepsini yan hesaba aktardım o kız anca başını aldı zaten çok önemli şeyler yoktu.

Ben, 3 yıl önce şifreyi güvendiğim kankalarımla paylaşmıştım. Ama ummadık taş baş yarar diye boşuna dememişler. Hesabım çalınmıştı. Ondan sonra geri verdiler tabii.

Bana da Discord'da arkadaşlarım Nitro gibi bir şey atıyor yalandan tıkladım diyorum virüstü o diye dalga geçiyorlar.Bide şifreyi hiç değiştirmedinmi?

Son düzenleme:

Onlara verdikten sonra değiştirmemiştim. Hesabım çalındıktan sonra değiştirmiştim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…