Roblox hesabına giriş yapamamak

Semih_Coşkun

Yoctopat
Daha fazla  
8 yıllık Roblox hesabıma uzun zamandır giriş yapmıyordum ve indirip oynamak istedim. İndirdim ama şifremi unuttum ve sıfırlamak istedim hesabıma girili e-posta hesabımı girdim ancak mesaj gelmedi. E-postamın girili olduğundan eminim çünkü doğrulayınca verdiği yeşil şapka envanterde hesabımın hem şifresini sıfırlayamıyorum hem de tek kullanımlık kod alamıyorum mesaj gelmiyor. Ancak yeni bir hesap açıp denediğimde tek kullanımlık kod geldi. Bunun sebebini bilen varsa ve söylerse çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
8 yıllık Roblox hesabıma uzun zamandır giriş yapmıyordum ve indirip oynamak istedim. İndirdim ama şifremi unuttum ve sıfırlamak istedim hesabıma girili e-posta hesabımı girdim ancak mesaj gelmedi. E-postamın girili olduğundan eminim çünkü doğrulayınca verdiği yeşil şapka envanterde hesabımın hem şifresini sıfırlayamıyorum hem de tek kullanımlık kod alamıyorum mesaj gelmiyor. Ancak yeni bir hesap açıp denediğimde tek kullanımlık kod geldi. Bunun sebebini bilen varsa ve söylerse çok teşekkür ederim.

Roblox Support'a ticket yollayın ama ingilizce halini. Ben çevirdim uğraşmayın diye.

Gmail falan yazıyorsunuz ve hesabınızın ismini yazıyorsunuz. Daha sonra hangi kategoride sorun yaşadığınızı soruyor ve siz burada Account log in seçeğine tıklayacaksanız. allta bir tane daha seçenek geliyor ve siz burada 2-step verification seçeğine tıklayıp boş alana attığım mesajı yazacaksanız.

I haven't logged in to my 8-year-old Roblox account for a long time and I wanted to download and play. I downloaded it, but I forgot my password and wanted to reset it. I entered my e-mail account, but I did not receive any message. I am sure that my e-mail is entered because when I verify it, the green hat it gives is in the inventory. I cannot reset the password of my account and I cannot receive a single-use code. I do not receive any messages. However, when I opened a new account and tried, I received a single-use code. Thank you in advance for your help.

Eminim çünkü mail hesabımı doğruladığımda tek bir hesabım vardı onu girmiştim.

Hesabınızın büyük ihtimal parolasını unuttunuz ve tek kullanımlık kod almaya çalışıyorsunuz. Bu videodaki adımları deneyin olması gerek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı