Roblox hesabını çalan kişiye dava açılabilir mi?

Roblox hesabımı satacaktım satacağım kişi hesaba bakabilir miyim dedi ve girdiği an bütün her şeyi değiştirdi. E-posta, tel no gibi, bu kişiye dava açabilir miyim, açarsam kazanır mıyım?
Hocam hesaba robux yatırdınızmı eğer yatırdıysanız roblox support ile iletişime geçin hesabınızı geri alırsınız

Hocam hesaba bakabilir miyim ne ? Araba, Ev mi mu ? Hesapta olan şeylerin fotoğrafını çekip atsaydınız hiç böyle şeylerle uğraşmazdınız. Robloxun desteğine yaz hesabım çalındı diye, ilk e mail adresi sende var zaten o şekilde kurtararbileceğini düşünüyorum.

Hesaba giriş yaparken şifremi unuttum de değiştir sadece hesaba girerek e postanı değiştiremez. E posta tel no değiştirebilmesi için adama tapuyla falan vermiş olman lazım. :D

Roblox hesap satışına izin veriyor mu? Roblox support ile iletişime geçip hesabım çalındı diyip hesabı geri almak en mantıklısı.

Roblox hesabımı satacaktım satacağım kişi hesaba bakabilir miyim dedi ve girdiği an bütün her şeyi değiştirdi. E-posta, tel no gibi, bu kişiye dava açabilir miyim, açarsam kazanır mıyım?
E-postayı değiştiremez. Değiştirirse siz mi yaptınız diye bir E-Mail gelir. Ondan davaya gerek yok kurtarabilirsiniz.

Bir de şunu ekleyeyim açamazsınız davayı. Yaptığınız Roblox'un kurallarına aykırı.

Hocam ben yanlış anlamışım. Discordaki kişi çalmamış GameSatış'dan almıştım hesabı. Aldığım kişi çalmış hesabı eğer hesabı geri vermezse savcılıktan yasal işlem başlatacağım zaten adam GameSatış'a T.C.'sini vermiş o yüzden açabilirim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı