Roblox için item satabileceğim site önerisi

TheIntruder911

Centipat
Selam, Roblox Robux ve item satmak için kullanabileceğim siteler önerir misiniz?
İtemsatış diye bir siteye baktım fakat kimlik bilgilerimi istiyor o kadarını vermek istemiyorum.
Not: Discord sunucusuda önerebilirsiniz.

Kimlik bilgilerini verebilirsin. Orada onaylı kullanıcıyım hiçbir şekilde bir şey yapmıyorlar. E-ticaret sitesi zaten onaylı. 1000TL'ye yakın satışım var :) eğer birisini dolandırırsan diye kimlik bilgilerini istiyorlar. Zaten 90 100TL olunca paranı çekmek için kimlik fotoğrafınla selfie çekilmeni isteyecekler.

Selam, Roblox Robux ve item satmak için kullanabileceğim siteler önerir misiniz?
İtemsatış diye bir siteye baktım fakat kimlik bilgilerimi istiyor o kadarını vermek istemiyorum.
Not: Discord sunucusuda önerebilirsiniz.

Discord sunucularda dolandırma riskiniz cok
İlk itemi ister sonra vermez ilk onun vermesini istersen alım yapmaz.
Burada konu oluşturarak satabilirsiniz (500 mesajınız yokmuş)
Adını vermek istemedigin bir yer gibi yerler varken cok para etmez cok degilse Robux.

Discord sunucularda dolandırma riskiniz cok
İlk itemi ister sonra vermez ilk onun vermesini istersen alım yapmaz.
Burada konu oluşturarak satabilirsiniz (500 mesajınız yokmuş)
Adını vermek istemedigin bir yer gibi yerler varken cok para etmez cok degilse Robux.

500 mesaj olursa ne oluyor?

Kimlik bilgilerini verebilirsin. Orada onaylı kullanıcıyım hiçbir şekilde bir şey yapmıyorlar. E-ticaret sitesi zaten onaylı. 1000TL'ye yakın satışım var :) eğer birisini dolandırırsan diye kimlik bilgilerini istiyorlar. Zaten 90 100TL olunca paranı çekmek için kimlik fotoğrafınla selfie çekilmeni isteyecekler.
Peki adımız soyadımız ve e-postamız başkalarına görünüyor mu?
İtemsatış kontrol merkezine girip bilgilerimi düzenlerken başkalarına görünebilir diye bir uyarı almıştım.

500 mesaj olursa ne oluyor?

Peki adımız soyadımız ve e-postamız başkalarına görünüyor mu?
İtemsatış kontrol merkezine girip bilgilerimi düzenlerken başkalarına görünebilir diye bir uyarı almıştım.

Hayır. Siz açmadığınız sürece gözükmez. Parayı çekmek istediğinizde sizden hesabı kurduğunuz ad soyad aynı olan bir kart isteyecek. Bunu da ininal sanal kart ile ücretsiz bir şekilde yapabilirsin.

Geri
Yukarı