Roblox korku oyunu önerileri

Efrect

Centipat
Agalarla oynamalık hemen bitmeyecek bir şey arıyorum. The mimic ve apeirophobia yı bitirdim bunlar gibisinden chapterlı oyunlar önerir misiniz? (daha çok apeirophobia gibi backrooms tarzı olursa daha iyi olur)

Agalarla oynamalık hemen bitmeyecek bir şey arıyorum. The mimic ve apeirophobia yı bitirdim bunlar gibisinden chapterlı oyunlar önerir misiniz? (daha çok apeirophobia gibi backrooms tarzı olursa daha iyi olur)

Doors oynamışsınızdır büyük ihtimal ama oynamadıysanız. Agalarla oynamalık backrooms tarzında.

Doors oynamışsınızdır büyük ihtimal ama oynamadıysanız. Agalarla oynamalık backrooms tarzında.
oynadım 10 kere bitirmişimdir tşk yinede

3008 kesinlikle arkadaşlarla çok saran bir oyun oyunu düzgün tam anlatamam ama internet araştırbalirsniz
bi bakarım

3008 kesinlikle arkadaşlarla çok saran bir oyun oyunu düzgün tam anlatamam ama internet araştırbalirsniz
oyun bitiyormu yoksa sınırsız bişimi

oynadım 10 kere bitirmişimdir tşk yinede

bi bakarım

oyun bitiyormu yoksa sınırsız bişimi
Oyun bitmiyo ama zevkli zaten build de olduğu için sıkılmassınız

Bu arada oyunda arkadaşlarınızı bulmak zordur EĞER PCDE OYNUYORSANIZ H'YE BASARAK ISLIK ÇALABİLİRSİNİZ bide bı ev yaptıysanız bidahaki girişinizde farklı servere geçceğniz için o bağımsız bı yerde doğar sınız ama privite serverse bilmem (en son baktığımda 60 rbxdu)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı