Korku oyunu önerisi

Artık bıktım herkes gibi şu oyunları oynayıp korkmak istiyorum ama olmuyor. İnternetten izliyorum insanları insanlar korkudan altına sıçıyor ama bende tık yok hatta yeri gelip komiğime gidip kahkaha atıyorum. Bazen jumpscarelar bile korkutamıyor, lütfen korkmamamın imkansız olduğu bir oyun önerin.
Resident Evil 7: Biohazard
Outlast 2
The Beast Inside
Among The Sleep
Alien: Isolation

Outlast oynayın ve bitirin hocam.

Dying Light olabilir. Bende henüz yeni başladım ama önüme çıkan en ufak sıradan zombiden bile tırsıyorum. (Bitirmeye niyetliyim 😀)

S.T.A.L.K.E.R serisi olabilir, ben oynamadım kütüphanede duruyor fakat gerilim dolu bir oyun olarak gördüm izlediğim videolardan. İyi bir deneyim sunabilir.

Tunca aslan kokusu alıyorum.

Tamamen aynı durum :D
Bir yayıncıdan veya videodan izlemekle tek başına oynamak arasında fark var. Onda yalnız değilsin, 2 kişi gibisin. Tek başına gece yarısı ışıkları kapatıp korku oyunu oyna bakalım. :)
sadece izlemiyorum, çoğunlukla oynuyorum, outlastlar eski resident eviller falan herşeyi oynadım hiç korkmuyorum
Outlast serisiyle daha önce tanışmadın herhalde sen :D

Oynadım ama vallaha korkamadım bir yerde bir adam bizi tutup fırlatıyordu sonra yanımıza kel bir herif geliyordu normalde insanlar o adamdan korkuyor ama ben o tipi görünce gülesim geliyor nedense sanırım sorun bende :D
S. T. A. L. K. E. R serisi olabilir, ben oynamadım kütüphanede duruyor fakat gerilim dolu bir oyun olarak gördüm izlediğim videolardan. İyi bir deneyim sunabilir.

Çok eskiden oynamıştım tekrar oynamayı düşünüyordum sağ ol
Video izlemek basit, etkilenmiyorsun. Fakat oyunu oynayınca öyle olmuyor. Denesen anlarsın.

Başlangıç için FNAF serisi iyi olur.

Korku oyunları fazlasıyla oynadım sadece yeni nesil oyunları PC kaldırmıyor o oyunları izliyorum yoksa Outlast'ları eski Resident Evil'ları falan bitirdim ama korkamıyorum maalesef
Resident Evil 7: Biohazard
Outlast 2
The Beast Inside
Among The Sleep
Alien: Isolation
the beast inside ve re 7 dışındakileri oynadım the beast inside bi denerim (bu arada re 7 izledim pc kaldırmadığı için yine olmuyor tutamıyorum kendimi bir yerde karımızın içine ecinni girip ayağa kalkıyor normalde insanlar orada altına sıçıyor ama ben nedense o tipi gürüp gülmeye başlıyorum)
Çünkü sen video izliyorsun. Tek başına oyna da görelim seni. He yine de korkmayabilirsen helal olsun. Tabii ki insandan insana değişebilir.
Bu aralar Resident Evil 7: Biohazard indirmeyi düşünüyorum ben de. :)

Oynadığımdada korkmuyorum maalesef geçen sadece yeni nesil oyunları PC kaldırmadığı için oynamıyorum sanırım gençken Walking Dead izlediğim için sadece jumpscarelar korku verebiliyor
Video izlemek basit, etkilenmiyorsun. Fakat oyunu oynayınca öyle olmuyor. Denesen anlarsın.

Başlangıç için FNAF serisi iyi olur.

Yok abi oyun da oynuyorum ama olmuyor, sadece yeni nesil oyunları PC kaldırmadığı için oynayamıyorum
Outlast serisiyle daha önce tanışmadın herhalde sen :D

Bitirdim iki oyunuda sadece jump scarelar korkutuyor hatta ilk oyunda şu kel pederin tipini görünce kahkaha atmıştım. (sanırım biraz piskopatım)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı