Roblox "krnl Exploit" güvenilir mi?

Makaleler
1
Başlıkta da gördüğünüz üzere "krnl Exploit"ini uzun bir zamandır kullanıyorum kafama takıldı peki bu exploit güvenilir mi tek ücretsiz level 7 exploit olduğunu söyleniyor peki güvenilir mi bu exploit? Hala kullanmalı mıyım? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

png.jpg

Başlıkta da gördüğünüz üzere "krnl Exploit"ini uzun bir zamandır kullanıyorum kafama takıldı peki bu exploit güvenilir mi tek ücretsiz level 7 exploit olduğunu söyleniyor peki güvenilir mi bu exploit? Hala kullanmalı mıyım? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Eki Görüntüle 1082879
Rpblox offline olmayan tamamen online bir oyun hile kullanmayın ayrıca sorunuza cevap tüm roblox exploditlerini denedim zamanında merakımdan (kendim bir oyun yapıp kendi oyunumda denedim)bu explodit de virüslüydü

Başlıkta da gördüğünüz üzere "krnl exploit"ini uzun bir zamandır kullanıyorum kafama takıldı peki bu exploit güvenilir mi tek ücretsiz level 7 exploit olduğunu söyleniyor peki güvenilir mi bu exploit? Hala kullanmalı mıyım? Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Eki Görüntüle 1082879

Evet virusludür kardeşim indirmişti bir sürü trojan spyware adware çıkmıştı temizleyene kadar canım çıkmıştı en son format atmıştım bilgisayara kullanmayın indirmeyin kullandırtmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı