Roblox oynanır mı?

Tavsiye etmem yaş kitlesi aşırı düşük çoluk çocuk kaynıyor ha bir de 28 yaşında dediğiniz tipler YouTuber tayfadır büyük ihtimalle zaten o herifler para için oynuyor o oyunu çünkü her videoları küçük çocuklar sayesinde 300k+ oluyor kısaca hocam yaşınız çok küçük değilse önermem.

Hocam mad City'i önerebilirim çok fazla çocuk var ama onları takmazsanız çok iyi sarar oyun başka scp: Roleplay ı önerebilirim onda da anlaması çok zor ve Türk yok.

Ben blox fruit oynuyorum ondan başka Roblox oyunu oynamıyorum çünkü sarmıyor. Blox fruit oynamanı öneririm.
oyunun amacı şu: Kılıç kullanıcısı veya şeytan meyvesi kullanıcısı oluyorsun Level kasılıp 2.dünyaya gidip en iyi olmaya çalışıyorsun, ilk Level'larda her 15 Level'da bir ada değiştiriyrosun ama sonra gittikçe çoğalıyor mesela ilk önce bandit sonra monkey sonra pirate sonra desert sonra marineford sonra skyland sonra prison sonra coloseum sonra vb. adalarla kasılıp 2.dünyaya gidiyorsun kendine logia meyve alırsan endinden düşük Level NPC'lerden hasar yemiyorsun ve çok rahat kasılıyorsun eğer PvP atmayı seviyorsan kendine Legend fruit veya Epic fruit alabalirsin eğer swordsman isen kendine iyi kılıçlar alabilirsin bossları kesip kendine saber gibi kılıçlar alabiliyorsun eğer 2.dünyay gidersen kendine bulunması imkansız olan legendary sword dealerdan 3 tane legendary sword alabiliyorsun veya ice boss kesip kendine rengoku alabilirsin iyi oyunlar

Oyunu çözmesi, Fate Stay serisinin izleme sırasını çözmekten daha zor ve çözsem bile oynamayacağım saçma sapan "Ergen" kitlesini hedef alan oyun
Ve bir de oyun türkçe değil ingilizce.
Ama ben oyuna yeni başladığımda gördüğüm her kelimeyi internete sordum öyle öyle ingilizcemi geliştirdim ingilizceden 100 alıyorum.
Eğer kanser olmak istiyorsan ideal.
Ne oynadığına bağlı.
Steam gibi ya anla.

Ve bir de oyun Türkçe değil İngilizce.
Ama ben oyuna yeni başladığımda gördüğüm her kelimeyi internete sordum öyle öyle ingilizcemi geliştirdim ingilizceden 100 alıyorum.

Ne oynadığına bağlı.
Steam gibi ya anla.

Çoğu oyun İngilizce ama artık yeni çıkmamış olan çoğu oyuna yavaş yavaş Türkçe yama getirildi bile ayarlarından ülkeni Türkiye ve dili Türkçe olarak ayarlarsan Clone Tycoon 2 gibi oyunlarda Türkçe dil seçeneğine ulaşabilirsin.

Çoğu oyun İngilizce ama artık yeni çıkmamış olan çoğu oyuna yavaş yavaş Türkçe yama getirildi bile ayarlarından ülkeni Türkiye ve dili Türkçe olarak ayarlarsan Clone Tycoon 2 gibi oyunlarda Türkçe dil seçeneğine ulaşabilirsin.
Evet doğru,ama yavaş yavaş sonuçta.
Ve web sitesi hala türkçeye çevrilmedi.
Zaten ben oyunu çözmek zor dediği için söyledim.

Geri
Yukarı