Roblox oynanır mı?

Küçüğe her ay robux alıyorum bıktım.

Alıın ama ne kadar alıyorsunuz mesela 400 robuxsa 80'e düşürün ama sakın notları düşerse robux yok demeyin çünkü o zaman derslerden nefret eder ve sizden gizlice kredi kartınızda robux çekmeye kadar gidebilir onun yerine her gün 1-2 saat oyun 1-2 saat ders, gibi program yaparsanız hem çocuğunuz oyunlara bağımlı kalmaz dersleride kötü gitmez böylece robuxu çok önemsemez 80 robuxa alışır.

Evet bayağı saçma bir cevap verdim ama uygulanabilir

Alıın ama ne kadar alıyorsunuz mesela 400 robuxsa 80'e düşürün ama sakın notları düşerse robux yok demeyin çünkü o zaman derslerden nefret eder ve sizden gizlice kredi kartınızda robux çekmeye kadar gidebilir onun yerine her gün 1-2 saat oyun 1-2 saat ders, gibi program yaparsanız hem çocuğunuz oyunlara bağımlı kalmaz dersleride kötü gitmez böylece robuxu çok önemsemez 80 robuxa alışır.

Evet bayağı saçma bir cevap verdim ama uygulanabilir
Küçüğe her ay robux alıyorum bıktım.
Ben çocuğunuzun yerinde olsam tek bir kere robux aldırırdım 10 bin robux fln. sonra daha gerek kalmazdı.

Roblox'u yorumlarken haklı olmanız için bu kurallar var :
1 - P2W diyenler Paintball yerine Counter Blox ve Arsenal Oynasın
2 - Roblox'u sevmek için küçük yaşta başlamanız gerek
3 - İngilizce bilmeniz gerek
(Ya da her şeyi Translate'e yaza yaza benim gibi İngilizcenizi geliştirebilirsiniz)

Ben 10 buçuk yaşından beri Roblox oynuyorum şimdi 14 yaşındayım devam ediyorum.
Roblox bana İngilizce'den 100 aldırıyor.
Roblox'a P2W diyenler elini çeksin şu konudan 1 yıllık tecrübeleri yoksa cahil sayılırlar.
Roblox konusunda cahil olmamak için oynaya oynaya öğrenmeniz gerekiyor.
Ayrıca Roblox'u ben küçük yaşta başladığım için elime geçen tecrübeden dolayı seviyorum.

Roblox'u yorumlarken haklı olmanız için bu kurallar var :
1 - P2W diyenler Paintball yerine Counter Blox ve Arsenal Oynasın
2 - Roblox'u sevmek için küçük yaşta başlamanız gerek
3 - İngilizce bilmeniz gerek
(Ya da her şeyi Translate'e yaza yaza benim gibi İngilizcenizi geliştirebilirsiniz)

Ben 10 buçuk yaşından beri Roblox oynuyorum şimdi 14 yaşındayım devam ediyorum.
Roblox bana İngilizce'den 100 aldırıyor.
Roblox'a P2W diyenler elini çeksin şu konudan 1 yıllık tecrübeleri yoksa cahil sayılırlar.
Roblox konusunda cahil olmamak için oynaya oynaya öğrenmeniz gerekiyor.
Ayrıca Roblox'u ben küçük yaşta başladığım için elime geçen tecrübeden dolayı seviyorum.
Roblox'u 5 senedir oynuyorum, eskiden oynanırdı ama kitle oyunu batırdı.

Roblox'u 5 senedir oynuyorum, eskiden oynanırdı ama kitle oyunu batırdı.

Haklısın Roblox'u çirkinleştirenlerin annesiyle beyzbol oynayayım.
(İnsanların kötü yorum yapmasına sebep olanların)
7 yaşında oynuyordum hem kas geliştirm falan vardı iğrenç bir oyun sadece daha beyniniz gelişmediği veletlik döneminde güzel.
10 buçukta başladım 14'e geldim devam ediyorum.
Ayrıca roblox olmasa ingilizce dersinden nefret ederdim.

Roblox oynanır mı? "velet" oyunu mu?

Roblox bir oyun değil bir oyun motoru ve bu motorla yapılan oyunları oynayabiliyorsun ya da kendi oyununu yapıp Roblox sitesinde paylaşabiliyorsun oyunlara gelecek olursak genelde zaman geçirmelik oyunlar grafikler lego gibi olduğu için hedef kitlesi 18 yaş altı. FPS oyunları parkur oyunları macera korku haritaları gibi seçenekler mevcut ama oyunu oynayan kitle gerçekten çok küçük yaşta.

Yeni konular

Geri
Yukarı