Roblox oynanır mı?

Ne sıktınız arkadaş. İsteyen istediğini oynar. Bu oyunları evli barklı adamlar yapıyor. Neyse bu kısmı biraz saçma oldu 🤭. Ek olarak zamanında çok oynamıştım. Şu an PC olmadığı için bıraktım. Mobilde oynanmaz. Hesabıma bakmak isteyen olursa nick: HurriedWarman

Hesabını bana verir misin oynamıyorsan eğer?

Hayır oynanmaz. Yaşın 14 ve altında ise oynayabilirsin ama. 14'ün üstündeysen para kazanmak için neden olmasın?

Şaka mı bu? Roblox'u herkes oynayabilir. Ben arkadaşlarımla kafa dağıttığım için oynuyorum.( 2015'den beri Roblox oynuyorum) bence "toxic" arkadaşlara denk gelmediğiniz sürece çok güzel oyun.

Şaka mı bu? Roblox'u herkes oynayabilir. Ben arkadaşlarımla kafa dağıttığım için oynuyorum.( 2015'den beri Roblox oynuyorum) bence "toxic" arkadaşlara denk gelmediğiniz sürece çok güzel oyun.

Katılıyorum 2012'den beri Roblox oynuyorum gayet iyi bence çerezlik güzel bir oyun.

Bakış açısına göre değişir hocam. Mesela adam akıllı Naruto oyunu bulamadığım için mecbur Roblox'takine sarmıştım bir aralar.

Ne sıktınız arkadaş. İsteyen istediğini oynar. Bu oyunları evli barklı adamlar yapıyor. Neyse bu kısmı biraz saçma oldu 🤭. Ek olarak zamanında çok oynamıştım. Şu an PC olmadığı için bıraktım. Mobilde oynanmaz. Hesabıma bakmak isteyen olursa nick: Hurriedwarman.

Hesabı bana verir misin ailem robux yatırmama kızıyorda.

Geri
Yukarı