Roblox oynanır mı?

Eğlenceli oyun, arkadaşlarınla daha da eğlenceli. Fakat kitlesi çok kötü, geçen ben Tiktoker'ım diye herkese hava atan biri vardı, oyunu kapattım, chate bakmıyorsan güzel oyun.

Oyunların %95'i P2W. Hiç girme. Çöp.
Robux çekilişi yapan youtuber'lar var onlardan birini kazanırsan karakterini yakışıklı yapabilirsin.
Roblox oyunlarının çoğu pay2Win zaten kitlesin de kanser. Özellikle ufak yaş kitlesine hitap ediyor. Chat sistemi zaten rezalet o yüzden oyunda chat kullanmayı tercih etmiyorum.
Kitle sunucuya göre değişiyor robuxun varsa özel sunucu açıyorsun.
Ve tamamen p2w değil.Oyunlara göre değişiyor ama karakter için robux çekilişi falan iyi olur.

Ve mobil sürümünü önermem sadece.

Robux çekilişi yapan youtuber'lar var onlardan birini kazanırsan karakterini yakışıklı yapabilirsin.

Kitle sunucuya göre değişiyor robuxun varsa özel sunucu açıyorsun.
Ve tamamen p2w değil.Oyunlara göre değişiyor ama karakter için robux çekilişi falan iyi olur.

Ve mobil sürümünü önermem sadece.
Sen P2W ne demek bilmiyorsun galiba.

Sen P2W ne demek bilmiyorsun galiba.
Hayır biliyorum.
Gamepass almak zorunda değilim oynuyorum rahat.
Roblox oyun değil platform.
P2w dediğin kısmı robux çekilişlerine katılarak hallettim.
Karakterim düzgün gamepass'e de gerek yok ben yine de para kasıyorum.

Hayır biliyorum.
Gamepass almak zorunda değilim oynuyorum rahat.
Roblox oyun değil platform.
P2w dediğin kısmı robux çekilişlerine katılarak hallettim.
Karakterim düzgün gamepass'e de gerek yok ben yine de para kasıyorum.
Çekilişde şans işi. Herkesin çekilişe verecek zamanı olmayabilir. Şanslı olmayabiliriz. Yani illaha para yatıracağız ya da anca şans. Saçmalık. Ve ben karakterimi yakışıklı yapmaktan bahsetmiyorum. Oyunlarda çoğu güçlü eşya için para isteniyor. P2W yani. Boş oyun. Nokta.

Çekilişde şans işi. Herkesin çekilişe verecek zamanı olmayabilir. Şanslı olmayabiliriz. Yani illaha para yatıracağız ya da anca şans. Saçmalık. Ve ben karakterimi yakışıklı yapmaktan bahsetmiyorum. Oyunlarda çoğu güçlü eşya için para isteniyor. P2W yani. Boş oyun. Nokta.
Hocam ben oyuna yeni başladığımda 2 yıl boyunca robux olmadan oynadım.
Ama idare ettim.
Parasız oynadım ben jailbreak'te ferrari aldım.
Ya ben 10 yaşından beri oynuyorum şuan 14 yaşındayım alıştım ben karakter dışında robux olmadan oynamaya.

Geri
Yukarı