Roblox oynanır mı?

En son P2W olmasını konuşuyorduk ne ara buraya geldik. :D
Hocam tmm P2W ama kullanıcılar yapıyor o oyunları.
Roblox ilk yıllarında blok blok bişeydi eski oyuncular nostaljisini yapıyor çok güzeldi diye.
gerçek para yerine puan kazanıp alıyolarmış eskiden.

Hocam dönün Skyrim'e. Hemen.
Hocam roblox 2014'e kadar çok iyiydi diyor eski oyuncular.
Gerçek para yerine point ile satıyolarmış herşeyi önceden.

roblox oyuncuları bıkmışlar diyolar ki yeni roblox berbat.
Roblox'un eski halini özleyen insanlar var yani geçmişi de p2w değilmiş.

Valla hiç düşünmezdim giripte oynıcağımı 3-4 yaş temalı bir oyun zannediyordumda eğlencesine gayet oynanır absürtlüğü oyunu baya eğlenceli yapıyor ve kategori çok.

Ya bende Pc den dolayı roblox oynuyorum ama evet haklısınız Pay2Win fakat iyi yapımcı bulursanız ödemek hiçbir işe yaramayan oyunlar bulabilirsiniz mesela solter adında biri çakma rust yapıyor ve ristdaki gibi skin hiçbir işe yaramıyor ama kötü yanı facepunch ban atıyor 2 oyun ban yedi eskiden daha güzeldi kopya ve pay2win oyun azdı günlük 1 ticket veriyordu ve 2 ticket 1 robux ediyordu
Mesela Tower of hell oynayabilirsiniz Pay2win neredeyse hiçbir işe yaramıyor basitce açıklarsam oyunu ykule şeklinde yukarıya gittiğiniz checkpoint olmayan parkur oyunu vye the conquerors 3 ordu yönetiyorsunuz ve aynı şekilde ödemek sadece skine yarıyor hatta skin almak için ödemeye de gerek yok son olarak da rise of nations ülke yönetiyorsunuz özetle ama fabrikalar önemli fabrikalarda yapılan malzemeler önemli ve her toprakta başka madenden zengin var

Son düzenleme:
Ya bende Pc den dolayı roblox oynuyorum ama evet haklısınız Pay2Win fakat iyi yapımcı bulursanız ödemek hiçbir işe yaramayan oyunlar bulabilirsiniz mesela solter adında biri çakma rust yapıyor ve ristdaki gibi skin hiçbir işe yaramıyor ama kötü yanı facepunch ban atıyor 2 oyun ban yedi eskiden daha güzeldi kopya ve pay2win oyun azdı günlük 1 ticket veriyordu ve 2 ticket 1 robux ediyordu
Mesela Tower of hell oynayabilirsiniz Pay2win neredeyse hiçbir işe yaramıyor basitce açıklarsam oyunu ykule şeklinde yukarıya gittiğiniz checkpoint olmayan parkur oyunu vye the conquerors 3 ordu yönetiyorsunuz ve aynı şekilde ödemek sadece skine yarıyor hatta skin almak için ödemeye de gerek yok son olarak da rise of nations ülke yönetiyorsunuz özetle ama fabrikalar önemli fabrikalarda yapılan malzemeler önemli ve her toprakta başka madenden zengin var
Oyunu bırakmadan önce Tower of Hell'in kralıydım bildiğiniz. Gözüm kapalı yapıyordum. :)

Hocam kimsenin umurunda değil bu. Zula'yı 5 sene boyunca para yatırmadan oynayınca o oyun P2W olmamış mı oluyor?

Hayır ama robuxsuzda Roblox'un keyfini çıkarabiliyorsun tabii eski Roblox daha güzeldide neyse konu bu değil mesela ben 6 yıldır Roblox oynuyorum ama daha 5 ay önce falan robuxum oldu ama robuxsuzda idare edebiliyorsun mesela robuxla her şeyi yapabilirsin diyorlar ama robuxsuz olunca kendin oyunu bitirmek robuxsuz daha eğlencesini çıkarıyorsun umarım iyi bir cevap verebilmişimdir.
Hocam Roblox 2014'e kadar çok iyiydi diyor eski oyuncular.
Gerçek para yerine point ile satıyolarmış her şeyi önceden.

Roblox oyuncuları bıkmışlar diyorlar ki yeni Roblox berbat.
Roblox'un eski halini özleyen insanlar var yani geçmişi de P2W değilmiş.

Kesinlikle doğru hala oynuyorum ama şimdiki oyunlar hava cıva eski Roblox çok güzeldi.

Geri
Yukarı