Roblox oyun popüler olur mu?

• Konuyu başlatan ZOAX
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 1B

ZOAX

Decapat
Arkadaşlar Roblox oyun yapmaya karar verdim dün lua öğrendim bugünde ise Roblox Studio eğitimi öğreniyorum ama aklımda bir soru var ben çok önceden oyunda hile açmıştım herhangi bir bir oyunda + geçici ban yedim şimdi diyelim kaliteli bir oyun yaptım paylaştım sizce oyun az çok olsa da tutar mı?

Arkadaşlar Roblox oyun yapmaya karar verdim dün lua öğrendim bugünde ise Roblox Studio eğitimi öğreniyorum ama aklımda bir soru var ben çok önceden oyunda hile açmıştım herhangi bir bir oyunda + geçici ban yedim şimdi diyelim kaliteli bir oyun yaptım paylaştım sizce oyun az çok olsa da tutar mı?

Yapmanı tavsiye ederim bende yıllardır Roblox'dan oyun yapıyorum ama PC yetmediğinden devam edemedim maalesef oyunlar kısmen bozulmuş oldu güncelleme yapmadığımdan. Sana tavsiyem hazır bir model alırsan yazılımlarını kontrol et çok virüs var hazır modellerde Roblox'ta oynanan oyunlara bakarak ona göre yapabilirsin oyununu.

Yapmanı tavsiye ederim bende yıllardır Roblox'dan oyun yapıyorum ama PC yetmediğinden devam edemedim maalesef oyunlar kısmen bozulmuş oldu güncelleme yapmadığımdan. Sana tavsiyem hazır bir model alırsan yazılımlarını kontrol et çok virüs var hazır modellerde Roblox'ta oynanan oyunlara bakarak ona göre yapabilirsin oyununu.
Sistemin çok güçlü mü? Studio zor biraz oyun boyutuna göre.

Kanka oyunun kaliteli olması lazım şimdi sen pet SIM X çakması bir oyun yaparsan (pet SIM Z gibi değil pet posse gibi) o oyun 4K 3K oynanır ama gidip de arsenal gibi bir oyun yaparsan 10K falan oynanır ama oyunun reklamını da yapman lazım.
Geliştirme aşamasında oyun hakkında videolar paylaşa YouTube da yeter bence reklam için. İnsanlar çok ilgi gösteriyor oyle işlere.

İyi bir oyunsa niye tutmasın ki hocam?

Yani ban sistemi yaptığım oyunu etkilemiyorsa sorun yok o zaman.

Kanka oyunun kaliteli olması lazım şimdi sen pet SIM X çakması bir oyun yaparsan (pet SIM Z gibi değil pet posse gibi) o oyun 4K 3K oynanır ama gidip de arsenal gibi bir oyun yaparsan 10k falan oynanır ama oyunun reklamını da yapman lazım.

Aklımda iyi bir oyun var sadece biraz zaman isteyecek bilgisayar kaldırır herhalde kaldırmasa internet kafede devam ederim.

Oyununuz çalışır ama hesabını sağlam tut sonuçta oyun onun içinde duruyor ve oyununuzun ismini ve resimlerinden telif almaması lazım.

Onun hakkında bilgim yok hocam sanmam etkileyeceğini ama istersen yeni hesap aç. Robloxun sistemini çok bilmiyorum, ben oyun tutar mı diye sordun sandım hile olayını es geçmişim kusura bakma.

Hile konusuna gelirsek hesap çalışıyorsa sorun yok oyunu yaptıktan sonra hile yapmayın oyununuz o hesapta duracak hesabı kaybetmeyin oyunu dosya olarak da kaydedebilirsiniz ama hesabı kaybetmeyin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı