Çözüldü Roblox Player installer aniden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Legadiens

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
RTX 3050 Tİ
İşlemci
İ7-11800
Roblox Player'i indirirken sona doğru yaklışınca aniden kapanıyor. Ne yapmam gerek? Bilgisayarı yeni sıfırladım.

Çözüm
Çözümü bulduysan paylaşabilir misin bende aynı sorunu yaşıyorum da.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum çözüldü mü?
Sorunun Çözümünü buldum ınstaller'ı açıyorsunuz biraz bekliyorsunuz zaten kendisi kapanıyor kapandıktan sonra direk Appdata/local/roblox/versions deyip versions-510663c9d33e4fd8 açıyorsunuz daha sonrasında ordakı robloxplayerlaunchera tıklayıp robloxu oynayabilirsiniz.
Çözümü bulduysan paylaşabilir misin bende aynı sorunu yaşıyorum da.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum çözüldü mü?
Sorunun Çözümünü buldum ınstaller'ı açıyorsunuz biraz bekliyorsunuz zaten kendisi kapanıyor kapandıktan sonra direk Appdata/local/roblox/versions deyip versions-510663c9d33e4fd8 açıyorsunuz daha sonrasında ordakı robloxplayerlaunchera tıklayıp robloxu oynayabilirsiniz.

Çözüm
@Legadiens

Sorunun çözümünü buldum ınstaller'ı açıyorsunuz biraz bekliyorsunuz zaten kendisi kapanıyor kapandıktan sonra direk Appdata/local/roblox/versions deyip versions-510663C9D33e4fd8 açıyorsunuz daha sonrasında oradakı robloxplayerlaunchera tıklayıp Roblox'u oynayabilirsiniz.

Kardeşim ben tam anlamadım bana DC ismini verir misin oradan ekran açıp yapsak.

Hocam siz yazmadan önce ben kendim aynı yöntem ile çözmüştüm.

Geri
Yukarı