Roblox Player'da imleç sürekli dışarı çıkıyor

AhmetDemo800

Decapat
Daha fazla  
Roblox Player'da imleç dışarı çıkıyor. CS:GO tarzı oyun oynadığımda adamın kafasını imleç ile kontrol ediyorum ama biraz gittikten sonra imleç dışarı çıkıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleme:
Roblox Player'da imleç dışarı çıkıyor. CS:GO tarzı oyun oynadığımda adamın kafasını imleç kontrol ediyorum ama biraz gittikten sonra imleç dışarı çıkıyor. Sebebi ne olabilir?

Uygulamaların dışınamı.

Dediğini tam olarak anlamamış olsam da evet.

Sürücü yazılımını güncelle güncelse Windows eski sürüm olabilr onu da güncelledikten sonra devam eerse Roblox'su sitesinden masaüstü uygulamasını dene diye bir şey var ona tıkla eğer öyle bir ikon yoksa mcstoreden yükle.
Dediğini tam olarak anlamamış olsam da evet.

Ama hemen Windows 8'den 10 geçme 10sa 10'u güncelle 8SE 8 güncelle.

Sürücü yazılımını güncelle güncelse Windows eski sürüm olabilr onu da güncelledikten sonra devam eerse Roblox'su sitesinden masaüstü uygulamasını dene diye bir şey var ona tıkla eğer öyle bir ikon yoksa mcstoreden yükle.

Ama hemen Windows 8'den 10 geçme 10sa 10'u güncelle 8SE 8 güncelle.

Bilgisayarım Windows 10 21H2 Roblox'u mcstoreden yükleyince oyun çoküp açılmıyor Google da araştırıp baktım kullanıcı değiştirmeliymişim değiştirdim ama yine çöküyor.

Oyun direkmi çıktı yoksa dondumu (donduysa bir süre sonra açılacaktır)

5 saniye bekledikden sonra kapanıyor taskmgrden de baktım Roblox görevi yok.

Dah fazlasını bilmiyorum.

Bende MC Store'de Asphalt 9 indirdim ilk açtığımda oyundan attı o zamanlar çok atıyordu.

Birkaç kere dene olmazsa benim bildiğim bir şey değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı