Roblox Premium işlem reddedildi

UygarTR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hosting Sahibi
Merhaba, ben Roblox Premium aldığım zaman anında işlem reddedildiye düşüyor. Ama kartımda para var, yurt içi/dışı açık. Hem Papara hem İş Bankası kartından denedim. Olmuyor VPN ile denedim olmuyor. Belki Huawei gspaceden dolayı dedim. Başka telefondan denedim yine olmadı. 2 saat bekledim yine olmadı. İş Bankası 18 yaş altı imza hesap olduğu için attığım para iadede olmuyor zora sokar.
Kartı hem normalden hem pay. Google'dan yükledim.

Merhaba, ben Roblox Premium aldığım zaman anında işlem reddedildiye düşüyor. Ama kartımda para var, yurt içi/dışı açık. Hem Papara hem İş Bankası kartından denedim. Olmuyor VPN ile denedim olmuyor. Belki Huawei gspaceden dolayı dedim. Başka telefondan denedim yine olmadı. 2 saat bekledim yine olmadı. İş Bankası 18 yaş altı imza hesap olduğu için attığım para iadede olmuyor zora sokar.
Kartı hem normalden hem pay. Google'dan yükledim.
Acaba telefondan 50 TL'LİK google play kodu alıp dener misiniz?

Acaba telefondan 50 TL'lik Google Play kodu alıp dener misiniz?

İş Bankası'na parayı yatırınca geri almak istemedim iadesi yok çünkü :/ oda tam çalışmıyor yine de teşekkürler.

Acaba telefondan 50 TL'lik Google Play kodu alıp dener misiniz?

:/ şey 50 TL gittim kod aldım ve yine işlem reddedildi diyor?

Son düzenleme:
İş Bankası'na parayı yatırınca geri almak istemedim iadesi yok çünkü :/ oda tam çalışmıyor yine de teşekkürler.

:/ şey 50 TL gittim kod aldım ve yine işlem reddedildi diyor?
Bazen Robloxun böyle hataları oluyor Robloxta sorun var şuan bende denedim olmuyor 88 robux almaya çalıştım olmadı.(88 robux premiumum olduğundan dolayı)

Bazen Roblox'un böyle hataları oluyor Roblox'ta sorun var şu an bende denedim olmuyor 88 Robux almaya çalıştım olmadı.(88 Robux Premium'um olduğundan dolayı)

Galiba ben az önce daha fazla para harcadığımı anladım :d galiba daha fazla bekleyeceğiz keşke bekleseydim şimdi ben cüzdan koduyla nasıl fatura ödeyeceğim :D

++ Bir daha Roblox oynamayacağım zaten oynamazdım daha da oynamam artık bu kartıda satacaz yapacak bir şey yok tek bildiğim dolandırıldığım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı