Çözüldü Roblox robuxumu vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CurYs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, ben Roblox kullanıcısı olarak Premium aldım ve Premium'un süresi doldu. Fakat şöyle bir sıkıntı var: Premium'un süresi dolunca bana robux vermedi. Her ayda bir robux verileceği yazıyordu ve 1 ay geçti. 1 ayın sonunda robux alamadım.

Arkadaşlar Premium'un SS ini almayı unutmuşum SS burada:

Dosya Ekleri

• 1614701871107.png
    110 KB · Görüntüleme: 286
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Premium olduğu müddet her ay Robux alacaksınız. Premium süresi bittiği için artık alamazsınız.

Premium olduğu müddet her ay Robux alacaksınız. Premium süresi bittiği için artık alamazsınız.

Çözüm
Orayı çevirdiğinizde her ay başında 1 defaya mahsus Premium ayrıcalığı olarak Robux alabilirsiniz. Yani bir daha Premium aboneliği satın almalısınız ki o ay verilecek olan Robux'u alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Orayı çevirdiğinizde her ay başında 1 defaya mahsus Premium ayrıcalığı olarak robux alabilirsiniz. Yani bir daha Premium aboneliği satın almalısınız ki o ay verilecek olan Robux'u alabilesiniz.

Teşekkür ederim bende sanıyorum ki tekrar bitince bana robux verecek. Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…