Roblox shader modu yükleme

Cryptonix

Centipat
Daha fazla  
Max Payne 2 oynamaya çalıştım sorunları iştahımı kaçırdı. Roblox'ta arsenal oynamak istedim grafikler yavan geldi. Shader modu falan gördüm ama Roblox'a shader kurmakla alakalı pek bilgili değilim. Nasıl kuracağım?

Shader bildiğim kadarıyla şuan çalışmıyor ama Bloxstrap diye bir program var. Kısaca Roblox'u modluyor. Orada grafik arttırma şeyleri var.

Önceden extravi shader diye bir shader kurmuştum PC'yi sıfırladım şimdi kuramıyorum.
Evet bende, şuan çalışmıyor. Roshade diye birşey vardi güncel olarak ama şuan o da çalışmıyor. Bloxstrap yükleyip ona bu tarz mod kurarsanız Roblox her güncellendiğinde tekrar kurmaya gerek kalmıyor. Tabi Roshade'i güncellemeleri gerek.

Önceden extravi shader diye bir shader kurmuştum PC'yi sıfırladım şimdi kuramıyorum.
Evet bende, şuan çalışmıyor. Roshade diye birşey vardi güncel olarak ama şuan o da çalışmıyor. Bloxstrap yükleyip ona bu tarz mod kurarsanız Roblox her güncellendiğinde tekrar kurmaya gerek kalmıyor. Tabi Roshade'i güncellemeleri gerek.
Byfron (anti hile) geldiginden beri reshade (extravi de reshade) calismiyor. Resmi olarak beyaz listeye alinacagi soylendi ancak daha bir sonuc yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı