Roblox silinen kıyafetin Robux'u geri alınır mı?

Daha fazla  
Ben yakın zamanda 55 robuxa bir saç aldım ve 5 gün sonra saçın avatarda olmadığını fark ettim ve biraz avatar bölümünü aradığımda saçın ismi [Content Deleted]di ve saç silinmiş demek oluyormuş, 55 Robux'u nasıl geri alabilirim ya da 55 Robux çöp mü oldu cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yakın zamanda 55 robuxa bir saç aldım ve 5 gün sonra saçın avatarda olmadığını fark ettim ve biraz avatar bölümünü aradığımda saçın ismi [Content Deleted]di ve saç silinmiş demek oluyormuş, 55 Robux'u nasıl geri alabilirim ya da 55 Robux çöp mü oldu cevap verirseniz sevinirim.

Desteğe yaz olumsuz yanıt gelirse çöp. roblox.com/support

1676022407265.png

1676022449105.png

Yaptım ve e postama bunlar geldi anlamadım

Çöp olmadı ben silinen eşyalardan yaklaşık 500 robux geri aldım. Şuan yapacağın şey bildirimler yerini açmak ve orda robloxtan gelen mesajları okumak sana eşyan silindi için iade talebini onaylıyormusun diye bir mesaj göndermiş olmaları lazım

Mesajlar yerine gir ve böyle bir mesaj görmen lazım
1676022969871.png

Çöp olmadı ben silinen eşyalardan yaklaşık 500 robux geri aldım. Şuan yapacağın şey bildirimler yerini açmak ve orda robloxtan gelen mesajları okumak sana eşyan silindi için iade talebini onaylıyormusun diye bir mesaj göndermiş olmaları lazım

Mesajlar yerine gir ve böyle bir mesaj görmen lazımEki Görüntüle 1663265
1676023140711.png

Sadece bunlar var

Bir öge yüklemiş Roblox'ta onu banlamış. Alakası yok.

Sorununuzu İngilizce yazmadınız mi? Ve Roblox adınızıda yazmamışsıniz.
ingilizce yazdım ama kullanıcı adımı yazmayı unutmuş olabilirim

Bir öge yüklemiş Roblox'ta onu banlamış. Alakası yok.

Sorununuzu İngilizce yazmadınız mi? Ve Roblox adınızıda yazmamışsıniz.
birde roblox/support type for help category bölümünde hangisini seçmeliyim?

Geri
Yukarı