Roblox eski güncellemeleri geri getirir mi?

umut.3264

Picopat
Daha fazla  
Roblox oynayan herkes bilir, 2021'den beri gelen şu güncellemelerden herkes bıkmış durumda. Peki, aynı Fortnite'ın yaptığı gibi Roblox eski güncellemeleri geri getirir mi?

Roblox oynayan herkes bilir, 2021'den beri gelen şu güncellemelerden herkes bıkmış durumda. Peki, aynı Fortnite'ın yaptığı gibi Roblox eski güncellemeleri geri getirir mi?
Şuan Unity’den hazır assetler ile yaptığım çakma GTA oyunu bile robloxtan daha iyidir, kitlesi hiç bir zaman düzelemeyeceği gibi, kendiside düzelemez.

2 oyunuda yıllardır oynuyorum Fortnite için söylediğiniz doğru ama Roblox hala iyi bir oyun benim için yıllar önce oynadığımız oyunlara girip hala eğlenebiliyoruz arkadaşlarla.

2 oyunuda yıllardır oynuyorum Fortnite için söylediğiniz doğru ama Roblox hala iyi bir oyun benim için yıllar önce oynadığımız oyunlara girip hala eğlenebiliyoruz arkadaşlarla.

Kitlesi çok kötü zaten Roblox'un getirdiği saçma güncellemeler ile kitlesi daha fazla artıyor

2017 saysak 2017 de kitlesi güzeldi ama bir oyun giriyorsun biri geliyor sana sebepsizce laf atıyor eskiden böyle değildi ama.

Çoğu oyun için geçerli bu bence. 2017 de bu kadar fazla tanınmıyordu oyun, şu an 10 çocuktan 8'i oynadığı için normaldir takmamak lazım laf atanları.

Yeni konular

Geri
Yukarı