Roblox sipariş iptali

3 kere alınsa bile en azından SMS istenebilir çok saçma cidden çocuklar izinsiz alıp izinsizce para harcansın diye hazırlanmış resmen

Neredeyse bütün oyun platformlarında satın alırken kart sahibinin telefonuna kod geliyor ya da bankadan bildirim gidiyor. isteseniz de istemeseniz de öğrenecek babanız.

Hocam Türkiye için desek daha doğru olur. Bende Roblox oynuyorum ve aynı zamanda Roblox'ta developerım içinde kaliteli güzel oyunlar da var fakat çok fazla Türk toxic kişide var.

Robux'ları harcadıysan Allah rahmet eylesin baban bankadan mesaj geldiğinde kemerle odanı basacak.

Hocam Türkiye için desek daha doğru olur. Bende Roblox oynuyorum ve aynı zamanda Roblox'ta developerım içinde kaliteli güzel oyunlar da var fakat çok fazla Türk toxic kişide var.

Ben her türlü boş iş diyorum. Haritaların amacı yok ve parkurları gerçekten çok basit. Nerede eski MC parkurları.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…