Roblox sipariş iptali

3 kere alınsa bile en azından SMS istenebilir çok saçma cidden çocuklar izinsiz alıp izinsizce para harcansın diye hazırlanmış resmen :(

Neredeyse bütün oyun platformlarında satın alırken kart sahibinin telefonuna kod geliyor ya da bankadan bildirim gidiyor. isteseniz de istemeseniz de öğrenecek babanız.

Roblox tayfası böyle hocam. Maalesef küçük çocuklar bu oyunu hep oynuyor. Ve işin kötüsü kendi kardeşim bile oynuyor. En azından ben bir şekilde engelliyordu kaba kuvvet ile (bilgisayar üzerinde yanlış anlaşılmasın) başka türlü çözemiyorum. Zaten para yükleme gibi bir olaya giremez. Girerse zaten anlarım her türlü.

Hocam Türkiye için desek daha doğru olur. Bende Roblox oynuyorum ve aynı zamanda Roblox'ta developerım içinde kaliteli güzel oyunlar da var fakat çok fazla Türk toxic kişide var.

Hocam Türkiye için desek daha doğru olur. Bende Roblox oynuyorum ve aynı zamanda Roblox'ta developerım içinde kaliteli güzel oyunlar da var fakat çok fazla Türk toxic kişide var.

Ben her türlü boş iş diyorum. Haritaların amacı yok ve parkurları gerçekten çok basit. Nerede eski MC parkurları.

Geri
Yukarı