Roblox sitesi açılmıyor

Hocam VPN olmadan girince düz beyaz ekran mı çıkıyor yoksa bir uyarı mesajı geliyor mu? Farklı bir tarayıcıdan girmeyi deneyebilirsiniz. Veya ağ ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz bunun için komut istemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları girin.
netsh winsock reset
netsh int ip reset
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

netsh winhttp reset proxy

Daha roblox.com ne işe yarıyor bilmiyolardır.

Roblox.com'un ne işe yaradığını bilmeye gerek yok.
Bir siteye giremiyorsan bunun sebepleri zaten bellidir. Ve üstte yazılmış tüm olasılıklar. Hala çözemiyorsan o senin sıkıntın.
Ayrıca buradaki herkes senin Roblox'a girip zibilyon tane oyunda arkadaşlarınla hoplayıp zıpladığını eminim biliyordur.

Roblox.com'un ne işe yaradığını bilmeye gerek yok.
Bir siteye giremiyorsan bunun sebepleri zaten bellidir. Ve üstte yazılmış tüm olasılıklar.
Ayrıca buradaki herkes senin Roblox'a girip zibilyon tane oyunda arkadaşlarınla hoplayıp zıpladığını eminim biliyordur.

Kardeşim oyunu oynuyorum VPN ile sitede bir şeye bastıgımda 1 dakika yüklenmesini bekliyorum.
Kardeşim oyunu oynuyorum VPN ile sitede bir şeye bastıgımda 1 dakika yüklenmesini bekliyorum.

İlla oyunun sitesine girmem için VPN gerek ve kullanmak istemiyorum.
Hocam VPN olmadan girince düz beyaz ekran mı çıkıyor yoksa bir uyarı mesajı geliyor mu? Farklı bir tarayıcıdan girmeyi deneyebilirsiniz. Veya ağ ayarlarınızı sıfırlayabilirsiniz bunun için komut istemini yönetici olarak çalıştırıp aşağıdaki komutları girin.
netsh winsock reset.
netsh int IP reset.
ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

Wi-Fi'den çıkar mı şifresini ben bilmiyorum çünkü.

Geri
Yukarı