Çözüldü Roblox "sorry there was a problem reaching our servers" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gorko

Centipat
Daha fazla  
Robloxa girdiğimde bazı sekmeler offline falan diyordur ayrıca bir kere * sorry there was a problem reaching our servers * şu hatayı aldım.
İnternetimde bir sorun yok ayrıca Ethernet.

Robloxa girdiğimde bazı sekmeler offline falan diyordur ayrıca bir kere * sorry there was a problem reaching our servers * şu hatayı aldım.
İnternetimde bir sorun yok ayrıca Ethernet.

1 saattir durum böyle hala bir açıklama gelmedi büyük ihtimalle sunucular çöktü işin network tarafına daha hakim birisi varsa yorumlasın ama Roblox'da bu her sene yaşanıyor zaten.

Aynı sorunu bende alıyorum sanırım herkeste oldu.

Düzeldi sanırım şu anda oyuna girdim.

Tek bir oyuna girerken mi aldınız yoksa bütün oyunlara girerken mi böyle? Ethernet olması bir şeyi değiştirmez.

Oyuna girerken değil robloxa girerken direkt çoğu oyunda falan 0 kişi gösteriyordu oyuna girilmiyordu falan şu an duzeldi ama sanırm.

1 saattir durum böyle hala bir açıklama gelmedi büyük ihtimalle sunucular çöktü işin network tarafına daha hakim birisi varsa yorumlasın ama Roblox'da bu her sene yaşanıyor zaten.

Anladım hocam şu an deneyin isterseniz.

Oyuna girerken değil robloxa girerken direkt çoğu oyunda falan 0 kişi gösteriyordu oyuna girilmiyordu falan şu an duzeldi ama sanırm.
Sunuculara restart atılmıştır veya bakım sebebiyle falan kapatılmıştır, gönderdiğiniz metinin Türkçesi zaten "sunuculara erişmekte bir problem yaşıyoruz" anlamına geliyor. Düzeldiyse problem yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı