Roblox Studio roleplay oyununa gerçekçi araba yapımı

ahmetbilaltt00

Femtopat
Daha fazla  
Roblox Studio'da daha önce hiç araba yapmadım. Aşağıdaki gibi gerçekçi roleplay oyunuma araba lazım. 30-35 tane toplam. Polis ambulans sivil araba otobüs tır gibi. Arabalara kilitleme sistemi olması gerek ve açılabilir ışık far. Önerdiğiniz bildiğiniz gerçekçi araba sistemi var mı? Yoksa tek tek kendim mi yapmam gerek. ( fotoğraflar internetten alınmıştır ve örnektir alakası yoktur )

Dosya Ekleri

• dd.jpg
    dd.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Roblox Studio'da daha önce hiç araba yapmadım. Aşağıdaki gibi gerçekçi roleplay oyunuma araba lazım. 30-35 tane toplam. Polis ambulans sivil araba otobüs tır gibi. Arabalara kilitleme sistemi olması gerek ve açılabilir ışık far. Önerdiğiniz bildiğiniz gerçekçi araba sistemi var mı? Yoksa tek tek kendim mi yapmam gerek. ( fotoğraflar internetten alınmıştır ve örnektir alakası yoktur )
dc gelirsen yardım edeyim
shimerra_official

Akın Studio, TahaOyunda gibi Roblox Studio kanalları var. Roblox Studio modelleri veriyorlar. Belki size paralı&parasız yapabilirler. Para durumunda bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı