Roblox Studio'da yaptığım oyunlar hiç oynanmıyor

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 3 yıldır Roblox Studio ile uğraşıyorum 200'e yakın Bitmiş/Bitmemiş oyunum var. Ne yapsam ne etsem de kimse oyunlarımı oynamıyor. Bu oyunlarımı nasıl popüler yapabilirim? Bir öneriniz falan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Merhaba. Yaklaşık 3 yıldır Roblox Studio ile uğraşıyorum 200'e yakın Bitmiş/Bitmemiş oyunum var. Ne yapsam ne etsem de oyunlarım hiç oynanmıyor. Bu oyunlarımı nasıl oynatabilirim bir öneriniz falan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Oyunlara mi girilmiyor yoksa popüler mi değil.

Merhaba. Yaklaşık 3 yıldır Roblox Studio ile uğraşıyorum 200'e yakın Bitmiş/Bitmemiş oyunum var. Ne yapsam ne etsem de kimse oyunlarımı oynamıyor. Bu oyunlarımı nasıl popüler yapabilirim? Bir öneriniz falan var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Kesinlikle kendini geliştirirken çeşitlilik yaşatacak tycoon oyunları yap ve map düzenlemesini (çevre güzelliği estetik duracak süslemeler vs.) Sakın es geçme göze hitap etsin oyunun, tycoon dışında çeşitliliği çok olan simülasyon oyunları da yapabilirsin. Tycoon ve simülasyon önermemin sebebi eğer bu türden güzel bir çıkarır isen 10-20 oyuncu sonra oyun kendiliğinden açılacaktır fakat bu oyunları yaparken belli bir yerden sonra sıradanlaimasına izin verme kesinlikle oyun kendini tekrarlamasın.

Advertise yapman lazım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    2,7 KB · Görüntüleme: 112
  • 2.PNG
    2.PNG
    28,2 KB · Görüntüleme: 102

Robux harcayarak yukarı çıkartabilirsin.

Herkesin sevdiği oyun devire göre değişiyor bunu takip ederek insanların popüler oyunlarını yapabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı