Çözüldü Roblox Synapse nasıl alınır?

• Konuyu başlatan we1N
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

we1N

Decapat
Daha fazla  
Roblox için en güçlü Exploit olan Synapse X in orijinal sitesini nereden bulabilirim? Daha önce deneyimleyen birisi yardım edebilir mi? Google'da birden fazla site var ve ben sahte sitelere para vermek istemiyorum.

Çözüm
Roblox için en güçlü Exploit olan Synapse X in orijinal sitesini nereden bulabilirim? Daha önce deneyimleyen birisi yardım edebilir mi? Google'da birden fazla site var ve ben sahte sitelere para vermek istemiyorum.
Orijinal sitesi Synapse X — #1 Script Utility. Satın aldığında sana serial key verecekler. Bu keyi başka biriyle paylaşırsan direkt keyin iptal oluyor. Uygulamasını indirip keyi kullaniyorsun.
Orijinal sitesi Synapse X — #1 Script Utility. Satın aldığında sana serial key verecekler. Bu keyi başka biriyle paylaşırsan direkt keyin iptal oluyor. Uygulamasını indirip keyi kullaniyorsun.

Çözüm
Son bir şey daha soracağım satın alma işlemi tam olarak nasıl gerçekleşiyor? Adrese gönderdikten sonra doğrulama vs nasıl yani

Satın aldıktan sonra e-mail hesabınıza 15 - 20 dakika içinde keyi yolluyorlar. Ödeme kısmı hakkında bir şey söyleyemem, çünkü ödeme türü Paypal ve Kripto. Hiç kullanmadığım ödeme türleri. Onun haricinde keyi yolladıkları zaman uygulamasını indirirsiniz. Ardından uygulamayı kullanarak kayıt oluyorsunuz. Synapse X destek sitesinden kafanıza takılan bir şey olursa sorabilirsiniz, tabii ilk önce Synapse hesabınızın olması gerekiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı