Roblox tuş ataması nasıl yapılır?

Roblox'un tuşları sabittir. Değiştiremezsiniz. Ancak bir uygulama sayesinde direkt klavyedeki tuşların yerini değiştirebilirsiniz. Örneğin space tuşunu TAB tuşuna atayabilirsiniz. Ama bu ayar roblox için değil tüm bilgisayar için geçerli olacaktır.

Arkadaşlar 1 haftaya klavye alacağım. Bu 1 hafta içinde Roblox'ta space tuşunu başka bir tusa atayamaz mıyım? Biri yardım etsin.

Anlamadığım şey neden 1 hafta içinde. Yeni klavye alıp öyle de değiştirebilirsiniz ki bazı programlar yardımıyla tuş atamasını oyun oynadığın zaman değiştirip çıktıktan sonra eski haline alabilirsin.

Roblox'u space ile neden oynayamıyorsun? Ayrıca tuşlar değişmior steamdanda denedim.

Steam ne alaka yahu? Nasıl denedin acaba çok merak ediyorum. Açıklar mısın bize? Bu oyuna Steam'de nasıl sahipsin onu bile bilmiyorum.
çıldıracağım vallahi. Bir konuya bakıyorum bir cevaplara bakıyorum. Anlanıyorum benim algım mı bozuldu?

Anlamadığım şey neden 1 hafta içinde. Yeni klavye alıp öyle de değiştirebilirsiniz ki bazı programlar yardımıyla tuş atamasını oyun oynadığın zaman değiştirip çıktıktan sonra eski haline alabilirsin.

Steam ne alaka yahu? Nasıl denedin acaba çok merak ediyorum. Açıklar mısın bize? Bu oyuna Steam'de nasıl sahipsin onu bile bilmiyorum.
çıldıracağım vallahi. Bir konuya bakıyorum bir cevaplara bakıyorum. Anlanıyorum benim algım mı bozuldu?
Steama oyun ekleyip tuşlarını değiştirebiliyordunuz ama olmadı.

Arkadaşın belki de şu an space tuşu bozuk ve başka bir tuşa atamak istiyor zıplamayı? Ayrıca 1 hafta sonra klavye alacağı için tuş ataması yapması gerektiğini de düşünmüyorum.

Tamam teşekkürler anladığım kadarıyla değiştirilmiyor zaten space tusunu baska tusa atadım roblox veya başka v.b oyunlardada çalışmadığı için sordum teşekkürler

Roblox'u space ile neden oynayamıyorsun? Ayrıca tuşlar değişmior steamdanda de
Roblox'u space ile neden oynayamıyorsun? Ayrıca tuşlar değişmior steamdanda denedim.

Space tuşuna içecek döküldü bu yüzden çalışmıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı